KRYNICA-ZDRÓJ: WIEŻA WIDOKOWA W KORONACH DRZEW JUŻ DOSTĘPNA

Dzisiaj, 24 kwietnia 2020 roku, udostępniona zostanie zwiedzającym jedna z nowych atrakcji turystycznych w Polsce, wieża widokowa w Krynicy-Zdroju. Spacer w koronach drzew będzie możliwy dzięki zastosowaniu specjalnych zasad bezpieczeństwa związanych z COVID 19.

Ich pełna lista znajduje się na https://wiezawidokowa.pl/zasadybezieczenstwa/. Przy zakupie biletu wstępu gość otrzyma na własność jednorazowe rękawiczki oraz profesjonalną, wielorazową przyłbicę ochronną*.

 

50 METRÓW WYSOKOŚCI

 

Wieża widokowa ma wysokość prawie 50 metrów. Aby poczuć potęgę tej budowli można porównać ją do 17 – piętrowego wieżowca. Ścieżka i wieża widokowa zbudowane są z wyjątkowego drewna, robinii akacjowej, zwanej potocznie akacją.

Polscy inżynierowie stworzyli solidną konstrukcję spełniającą zarówno standardy bezpieczeństwa, jak i gwarantującą walory estetyczne.

Zastosowanie naturalnych materiałów sprawiło, że konstrukcja została wkomponowana w piękny drzewostan, na który składają się dorodne i wyjątkowe drzewa, takie jak buki, jodły oraz świerki. Wieża będzie dostępna codziennie w godzinach 9.00-17.00. Ostatnie wejście na Wieżę widokową o godz. 16.00.

*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów i nie dotyczy turystów korzystających z programu Freeskihotele

. www.wiezawidokowa.pl

  Zdjęcia: Słotwiny Arena

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top