GOŚCIE GLOBTROTERA: APLIKACJA MOBILNA TICKERENCE

Spółka Trakido z Torunia, oferująca m.in. pierwszą w Polsce mobilną aplikację dla organizatorów i uczestników konferencji Tickerence, była gościem drugiego kwietniowego spotkania w tym cyklu w Stowarzyszeniu Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”. Reprezentowali ją Janusz Kamiński i Leszek Lewandowicz. Pierwszy z nich przedstawił spółkę i jej działalność. Organizowane kampanie marketingowe, prowadzoną analitykę internetową i sprzedaży, Event Marketing – prowadzenie marek i wiele innych rodzajów działalności. Głównym tematem spotkania była jednak prezentacja walorów aplikacji Tickerence. – W październiku 2016 roku, powiedział Janusz Kamiński, dostęp do sieci internetowej przy pomocy urządzeń mobilnych przekroczył wielkość dostępu przez urządzenia stacjonarne.

Korzystanie ze smartfonów staje się coraz popularniejsze. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w biznesie. Wielu organizatorów i uczestników np. konferencji miało i ma problemy ze skomplikowanym procesem zakupu biletów, kolejkami przy rejestracji, drukowaniem wejściówek, które, jak stwierdził, „tak bardzo lubią się gubić”, skryptami szkoleniowymi, które trudno odnaleźć między innymi plikami w komputerze, albo te, w postaci papierowej, w szufladach.

Podczas planowania kolejnej imprezy – kontynuował – zaczęliśmy zadawać sobie pytanie, jak można rozwiązać te problemy i ułatwić życie obu stronom: organizatorom i uczestnikom.

I stworzyliśmy Tickerence – pierwszą w Polsce aplikację mobilną w tym zakresie. Korzystając z niej ma się dostęp w jednym miejscu do najważniejszych wydarzeń biznesowych. Wystarczy ściągnąć aplikację na swój smartfon i zalogować się.

Od tego momentu wszystkie bilety, materiały szkoleniowe, informacje dotyczące konkretnych konferencji oraz przyszłych wydarzeń zawsze będą pod ręką. A konkretnie: szczegółowy opis wydarzenia z zapowiedziami wystąpień prelegentów, co pozwala dodać je do swojego kalendarza. Dokładną listę prelegentów z ich profilami oraz tematami wystąpień.

W prosty sposób kupić bilety bez potrzeby ich drukowania. Mieć dostęp w przejrzystym panelu do materiałów szkoleniowych z wszystkich konferencji w których brało się udział.

A także, dzięki zaimplementowanemu modułowi, mapę dojazdu na imprezę. Korzystając z aplikacji Tickerence – kontynuował Gość Globtrotera – można kupić bilet na interesującą jej posiadacza konferencję.

Sprawdzić agendę wydarzenia, jacy prelegenci występują oraz ocenić każdego z nich za jego wykład. Dodać to wydarzenie do swojego kalendarza, sprawdzić trasę dojazdu, znaleźć materiały edukacyjne i szkoleniowe po konferencji, a także mieć bezpośredni kontakt z jej organizatorem.

Podczas spotkania w Globtroterze przedstawiony został również krótki film z imprezy odbytej w Toruniu w 2015 r. z udziałem Mateusza Grzesiaka. Zapowiedziano również najbliższe ciekawe wydarzenia organizowane przez spółkę Trakido. Więcej na jej temat znaleźć można na www.trakido.pl, zaś o aplikacji Tickerence na www.tickerence.com.

 

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top