GOŚCIE GLOBTROTERA: SKY CLUB – TRIADA

Sky Club Sp. z o.o., organizator wycieczek zagranicznych pod markami Sky Club i Triada, był gościem SD-P „Globtroter” na pierwszym marcowym spotkaniu. Spółkę reprezentowała wiceprezes zarządu Agnieszka Dral oraz Marta Zwierzchlewska i Maciej Sowiński.
 
Ponieważ Sky Club wprowadza do swojej oferty również pobyty w polskich uzdrowiskach: Muszyna, Wysowa i Uniejów, w spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Instytutu Zdrowia Człowieka, właściciela sanatoriów w tych uzdrowiskach: prezes zarządu Renata Maślanka i członek zarządu Marek Garncarczyk.
 
 
O tegorocznych nowościach: wyjazdach do polskich uzdrowisk, programach Sky Club wyłącznie w systemie all inclusive oraz zagranicznych wycieczkach i pobytach wypoczynkowych łączonych ze zwiedzaniem w systemie 7 + 7, opowiedziała prezes A. Dral. Poinformowała m.in., że wypoczynek w Polsce jest czymś nowym w działalności spółki.
 
Miejsca w uzdrowiskach już można rezerwować na stronach internetowych Sky Club, wkrótce oferta ta znajdzie się w nowej edycji katalogu Lato, który ukaże się w kwietniu. Tematy te rozwinęli inni goście Spotkania Globtrotera – przedstawiciele spółki i IZC.
 
Atutami tegorocznej oferty letniej są nowe hotele na Majorce, Rodos, Krecie, w Bułgarii i Tunezji, wyjazdy do których w systemie „wszystko w cenie” odbywać się będą pod marką Sky Club. Zwiększyła się również liczba regionów dostępnych w ramach oferowanych dotychczas kierunków. Wakacje w hotelach od 5 do 3* można będzie spędzić także m.in. na Kubie, Ibizie i wyspach greckich. Ponadto odbyć rejs po Nilu w Egipcie luksusowym statkiem.
 
Pod marką Triada w ofercie znalazło się kilka nowych kierunków wyjazdów oraz wiele kolejnych propozycji zwiedzania innych krajów. Znajdują się one w dwu katalogach „Lato 2012 – Zwiedzanie” o „Wypoczynek i 7 + 7”. Po raz pierwszy poza sezonem zimowym jest w ofercie Meksyk ( do końca maja ) oraz Kuba ( do końca lipca ), nowością zaś grecka wyspa Kos.
 
Programy łączące trasy objazdowe z wypoczynkiem zostały wzbogacone i urozmaicone. Wybierać można spośród 53 rożnych imprez w 30 krajach. W tym 16 nowych wycieczek autokarowych, 9 samolotowych oraz 2 propozycje wypoczynku z dojazdem autokarami. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza programy: „Toskania Liguria Cinque Terre” oraz „Szwajcaria – czekolada, ser i zegarki”.
 
Z innych wymieniono „Bałkańskim szlakiem” – promami, „Madryt i Andaluzja”, „Dolina Jordanu”, „Anatolia” i „Kuba”. Do nowości należy również „Paryż bis” – 5 dniowy tam pobyt z 4 noclegami dla tych, którzy znają już stolicę Francji i chcą zobaczyć oraz przeżyć w niej coś innego niż uprzednio. A także wyjazdy do Londynu na zakupy w okresie odbywających się w nim słynnych wyprzedaży.
 
Z innych atrakcyjnych propozycji warto wymienić jeszcze 5-dniowy wyjazd do Petersburga samolotem oraz 11-dniowy na Nordkapp autokarem przez całą Skandynawię. Według informacji naszych gości, największym zainteresowaniem klientów ich firmy cieszyć się będą w tegorocznym sezonie letnim wyjazdy do Egiptu, na greckie wyspy Kreta i Korfu, do kontynentalnej Hiszpanii oraz do Portugalii.
 
Jeżeli chodzi o pierwszy z tych krajów, to dodatkowym argumentem za wypoczynkiem w nim są atrakcyjne ceny. Na rynku dostepne są nawet takie oferty, jak pobyt w  5* hotelu przez tydzień już za niecałe 900 złotych. Przy czym, co podkreślano, wyjazdy zarówno do Egiptu jak i Grecji są całkowicie bezpieczne. Szczegóły aktualnych ofert Sky Club można znaleźć w katalogach oraz na stronie www.sky-club.eu.
 
Znajdujące się w ofercie Sky Club uzdrowiska przedstawił Marek Gancarczyk. Instytut Zdrowia Człowieka, który reprezentował, działa od 1998 roku. Zaprasza on do uzdrowisk: Muszyna nad Popradem w powiecie nowosądeckim woj. małopolskiego, Wysowa nad Parkiem w powiecie gorlickim tego samego województwa oraz do Uniejowa – Parku w powiecie poddębickim woj. łódzkiego.
 
Obiekt ten jest bardzo dobrze wyposażony, równocześnie odbywać się w nim może 50 różnych zabiegów. W tym z wykorzystaniem tamtejszych mineralnych, leczniczych wód termalnych. Podobnie pozostałe placówki uzdrowiskowe są nowoczesne, o standardzie europejskim, z szeroką gamą zabiegów rehabilitacyjno – sanatoryjnych.
 
Nasz gość zwrócił uwagę, że rehabilitacja we wszystkich tych uzdrowiskach łączona jest z profesjonalną opieką psychologiczno – terapeutyczną, a także całodobową opieką medyczną. Muszyna i Wysowa przyjmują także kuracjuszy ze skierowaniami NFZ, natomiast Uniejów do czasu nadania mu statusu uzdrowiska, tylko podopiecznych ZUS. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na www.izc.pl.
 
Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top