GOŚCIE GLOBTROTERA – MULTISPEKTRUM

Możliwość odbycia wymarzonej wycieczki dookoła świata o koszcie 37 tys. zł – z wydatkiem dziennym, w okresie spłaty zaciągniętego na nią kredytu, po 29,34 zł, to jedna z ofert najbardziej przemawiających do wyobraźni podróżników. Czy wyjazdu na safari w cenie ponad 9 tys. zł i spłatą po 7,49 zł, zakupu jachtu za 190 tys. zł z wydatkiem dziennym 134,56 zł, lub motorówki za 70 tys. zł i wydatkiem dziennym niespełna 50 zł. A takie m.in. właśnie kalkulacje przedstawili nasi goście na pierwszym kwietniowym Spotkaniu w Globtroterze – kierownictwo spółki Multispektrum z Warszawy.

 

 

Zaskoczeń było więcej. Jej dyrektor ds. współpracy, marketingu i PR Ewa Pawlak, z zamiłowania również podróżniczka która rozpoczęła prezentację, wykazała się bowiem znakomitą wiedzą o naszym Stowarzyszeniu i odbytych już przez naszych członkach grupowych podróżach po kraju i świecie, zaczerpniętą z portalu Globtroter Info. Okazało się, że rozmowa na temat bankowości, kredytów i doradztwa finansowo – inwestycyjnego może być ciekawa również dla niefachowców w tych dziedzinach.

 

A nimi zajmuje się właśnie Multuspektrum Sp. z o.o. Dyr. Ewa Pawlak prezentując ją w skrócie podkreśliła, że działa ona na rynku finansowym od wielu lat, jest niezależna, gdyż nie ma powiązań kapitałowych z żadnym – chociaż współpracuje z 27 bankami oraz 50 firmami, dobierając dla klientów, po gruntownej analizie różnych ofert, rozwiązania najkorzystniejsze dla nich. Zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dysponuje bowiem specjalistami z wieloletnim – nawet do 20 lat – doświadczeniem w bankowości i to w czołowych bankach.

 

Wiceprezes zarządu spółki Paweł Wrotek zajmujący się pionem kredytów gotówkowych, oprócz wymienionych na wstępie do tej relacji ze spotkania przykładów jak – i na jakich warunkach – pozyskiwać pieniądze na podróże bez nadwyrężania domowego budżetu, mówił o indywidualnym podejściu do każdego klienta spółki.

 

M.in. o przedstawianiu mu, po analizie dostępnych ofert, najkorzystniejszych dla niego, w zależności od potrzeb i zdolności kredytowych, 3-4,aby na tej podstawie mógł on dokonać ostatecznego wyboru. Multispektrum pomaga także w wypełnianiu wniosków kredytowych oraz służy klientom radami i zrozumieniu warunków, na jakich uzyskują kredyt – także „pułapek” zawartych w informacjach drukowanych drobnym drukiem. Tak bowiem spółka rozumie rzetelna i skuteczną obsługę klientów.

 

Prezes zarządu Jacek Pawlak przedstawił różne narzędzia kredytowe i leasingowe oraz ich zabezpieczenie, w tym także produkty nieznane lub mało znane na rynku. A poszczególne banki stosują różne. Trzeba je znać, umieć porównywać, wskazywać pułapki, do czego potrzebni są specjaliści, którymi dysponuje Multispektrum.

 

O kredytach hipotecznych mówił, zajmujący się nimi, wiceprezes zarządu Sławomir Piotrowski. Spółka współpracuje z wieloma deweloperami i firmami handlu nieruchomościami. Głównym celem jej działalności w tym zakresie jest nie tylko pomoc w wyborze ofert i dokonaniu transakcji, ale i sprawdzanie, czy obie strony: sprzedawca i nabywca, mogą sobie na to pozwolić.

 

Szczegóły dotyczące działalności spółki znajdują się na www.multispektrum.pl. Wspomnę więc tylko w skrócie o tym, co jeszcze podkreślali nasi goście. Przede wszystkim, że mają duże doświadczenie w profesjonalnym doradztwie finansowym i inwestycyjnym oraz pośrednictwie w pozyskiwaniu środków finansowych, a także wyszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. I to kompleksowym, z gromadzeniem wszystkich potrzebnych informacji oraz czynności w jednym miejscu, co pozwala klientom oszczędzać czas.

 

Nie tylko pomagając spełniać ich marzenia, ale również edukując klientów w złożonej materii kredytowo – finansowej. M.in. pokazując korzyści i zagrożenia wynikające z faktu zaciągnięcia konkretnego kredytu lub pożyczki, wyjaśniając różnice w kosztach między porównywalnymi produktami w różnych bankach, znajdując kompleksowe rozwiązania i łącząc różne produkty kredytowe itp. A wszystko według indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów.

 

Zdjęcia: Grzegorz Micuła

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top