DUBAJ: SHOPPING FESTIVAL 2017-2018

Znany jest już termin jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku w Emiracie – Dubai Shopping Festival (DFS). Dwudziesta trzecia jego edycja będzie trwała od 26 grudnia 2017 do 27 stycznia 2018 r.

 

I ma przyciągnąć miliony ludzi do podziwiania sklepowych witryn, ekskluzywnych zakupów i imprez rozrywkowych. Klienci będą mieli możliwość poznania produktów najlepszych światowych marek i korzystać z promocji i wyprzedaży jak również uczestniczyć w codziennych konkursach z cennymi nagrodami.

Więcej informacji na ten temat – http://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=BMmY1x&mc=JV&s=Laqkag&u=BRgpl&y=w&

Dubaj to, jak wiadomo, raj dla miłośników zakupów.

Znaleźć tam można szeroką ofertę sklepów dostępnych o każdej porze dnia. Oprócz znanych centrów handlowych stolica emiratu proponuje szeroką ofertę handlową opartą o bardziej lokalne i tradycyjne formy zakupów.

Suki, czyli targi arabskie zlokalizowane są z dala od blichtru centrów współczesnego Dubaju. Godne polecenia są zwłaszcza suki położone w okolicach starego miasta, gdzie z powodzeniem można robić zakupy w oparciu o tradycyjne formy targowania się.

Znajdzie się tam misterną biżuterię dostępną w korzystnych cenach, perfumy oraz zioła i przyprawy orientalne. Wśród znanych outletów wyróżnić należy The Outlet Village i Dubai Outlet Mall, gdzie po okazyjnych cenach można znaleźć ponad 100 sklepów oferujących końcówki serii znakowane znanymi markami.

Dla poszukujących innych produktów, niż te sygnowane luksusowymi znakami Tiffany’ego czy Calvina Kleina, dobrym wyborem będzie Dragon Mart – centrum handlowe z ponad 4000 sklepami. Można tu znaleźć wszystko od mebli, przez bieliznę, ubrania i buty, zabawki, materiały po sprzęt elektroniczny.

Sklepy zlokalizowane w Dragon Mart swoją ofertę kierują zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych. Global Village to ośrodek kulturalno-handlowo-rozrywkowy otwarty od listopada do kwietnia.

Przez pół roku staje się miejscem, gdzie mieszkańcy i turyści polują na unikane przedmioty, podarunki i pamiątki z całego świata.

Wszystko odbywa się w przyjaznej, gościnnej atmosferze, w której można próbować wyśmienitych potraw pochodzących z różnych części globu.

             

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top