DUBAJ: POLHOLTREP PRZEDSTAWICIELEM W POLSCE PARKÓW ROZRYWKI DUBAI PARKS & RESORTS

Polhotrep, przedstawicielstwo zagranicznych firm turystycznych, od października br. reprezentuje w Polsce dunajskie parki rozrywki – Dubai Parks & Resorts. 

To, że zdecydowały się one na przedstawicielstwo w naszym kraju świadczy, że ten rynek jest ogromnie ważny, rozwija się dynamicznie i ma potencjał dla wielu firm i krajów na świecie. Zadaniem i celem reprezentanta będzie promocja dunajskich parków na rynku polskim zarówno turystycznym jak i MICE. Różnorodność i bogactwo ich oferty pozwala proponować wizyty w nich także grupom konferencyjnym czy incentive.

Dubai Parks & Resorts to ogromny kompleks składający się z 3 parków tematycznych i 1 parku wodnego: Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, chyba najbardziej wszystkim znany Legoland Dubai i Legoland Water Park. Wszystkie połączone są bulwarem Riverland, pełnym atrakcji i restauracji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Setki atrakcji dla dużych i małych, tych którzy przyjechali z rodziną i dziećmi oraz szukających rozrywki, gier i zabaw teambuildingowych.

A także planujących duże konferencje, gdyż przestrzeni otwartych jak i krytych jest tam co niemiara, a oferta gastronomiczna ogromna. Parki posiadają na swoim terenie hotel – Lapita, Autograph Collection, wybudowany w stylu polinezyjskim, a wkrótce otwarty zostanie Hotel Legoland.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top