DUBAJ: PIERWSZE NA ŚWIECIE MUZEUM SELFIE

The Selfie Kingdom to pierwsze na świecie Muzeum Selfie. Skierowane jest do miłośników fotografii i selfie w każdym wieku. Muzeum, zlokalizowane w pobliżu Dubai Expo 2020, ma zachęcać do tworzenia i promowania kreatywnej sztuki cyfrowej.

 

W środku znajduje się 15 sal, w których można sobie zrobić oryginalne zdjęcia. Każda z nich ma swój niepowtarzalny wystrój: odpowiednio dobrane tło, rekwizyty oraz oświetlenie. Sale będą przebudowywane co kilka miesięcy, aby cały czas dostarczać zwiedzającym nowych fotograficznych inspiracji.

Oprócz interaktywnych sal do selfi, w muzeum będzie można zobaczyć artystyczne wystawy i instalacje oraz wynająć przestrzeń na organizację prywatnej imprezy. „The Selfie Kingdom odzwierciedla ducha ZEA”, podkreśla Rania Naffa, założycielka muzeum i obecny Dyrektor ds. Szczęścia.

„TSK dostarcza interaktywnej i przyjaznej przestrzeni, w której promowana jest sztuka oraz kreatywność. Jest to miejsce, w którym nasi goście mogą się swobodnie wyrażać i dobrze bawić.

THE      SELFIE KINGDOM

   *Otwarte codziennie w godzinach 11.00 – 20.00

   *Ceny biletów (za godzinę pobytu): o dorośli (powyżej 12 r.ż.): 55 dirhamów (57 zł) , dzieci (3-12 lat): 45 dirhamów (47 zł) , bilet rodzinny: 160 dirhamów (166 zł)

   *Możliwość rezerwacji online na stronie: https://theselfiekingdom.com/

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top