DUBAJ: LA MER – NOWA, LUKSUSOWA PLAŻA

La Mer to najnowsza, światowej klasy plaża stworzona przez dubajskiego dewelopera Meraas, położona w modnej nadmorskiej dzielnicy Jumeirah. Teren La Mer obejmuje 2,5 km plaży leżącej na częściowo zrekultywowanych gruntach. To nowe La Mer to nadmorskie miejsce spotkań dla wszystkich, którzy lubią spędzać miło czas, niezależnie od tego, czy chcą jeść, robić zakupy, bawić się, czy odpoczywać. Znaleźć tam można ponad 130 sklepów, kawiarni oraz restauracji. La Mer zaplanowano także jako miejsce do aktywnego wypoczynku. Obok placów zabaw czy wypożyczalni sprzętu sportowego na terenie La Mer znajduje się niezwykły park trampolin „Hawa Hawa”.

Pierwszy tego typu z trampolinami w kształcie wydm zlokalizowany poza Japonią, skąd pochodzi ten nietuzinkowy koncept. To fantastyczna rozrywka nie tylko dla dzieci! Pobyt w La Mer łatwo można połączyć ze zwiedzaniem innych atrakcji Dubaju. Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od słynnego Etihad Museum i Dubajskiego Kanału Wodnego. Nowa dubajska plaża otwiera się w dwóch etapach.

Pierwszy etap ukończono 15 października 2017. Drugi etap- La Mer Wharf, łączyć będzie estetykę przemysłowego, stoczniowego klimatu z najnowszym aquaparkiem Dubaju, w którym znajdzie się także pierwszy surf park w regionie. W tej części planowane są ponadto nowe inwestycje hotelowe, apartamenty a także dodatkowe atrakcje takie jak kino, sklepy, kawiarnie i restauracje. Otwarcie drugiego etapu planuje się w tym roku.

        Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top