DUBAI: FITNESS CHALLENGE – MIESIĄC FIZYCZNEJ AKTYWNOŚCI

Dubai Fitness Challenge (DFC) to najważniejsze wydarzenie sportowe w Emiracie Dubaju, którego inicjatorem jest książę i przewodniczący Rady Wykonawczej Dubaju, szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Podczas trzeciej edycji DFC trwającej od 18 października do 16 listopada 2019 r. będzie można wziąć udział w wydarzeniach sportowych, zdrowotnych oraz związanych z odnową biologiczną.

 

Program obejmuje wszystkie formy aktywności – od jazdy na rowerze i piłki nożnej, przez spływy kajakowe, sporty zespołowe, spacery i jogę, a także odnowę biologiczną i wydarzenia poświęcone zdrowemu stylowi życia. DFC zachęca do indywidualnego uczestnictwa lub podjęcia wyzwania wspólnie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami oraz do odkrywania nowych, ekscytujących sposobów na poprawę kondycji i zdrowia.

Celem DFC jest zachęcanie wszystkich osób do aktywnego trybu życia: bez względu na wiek, umiejętności, zainteresowania i poziom sprawności. W zeszłorocznej imprezie wzięło udział ponad milion uczestników – to aż o 34% więcej niż w pierwszej edycji w 2017 r. Dubai Fitness Challenge 2019 chce pobić zeszłoroczny rekord i dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób, którzy podejmą się wyzwania „30 minut ćwiczeń przez 30 dni”.

Społeczny sukces DFC polega na włączeniu w przedsięwzięcie całego miasta – nie tylko jego mieszkańców, ale przede wszystkim głównych partnerów z sektora prywatnego i publicznego. W trakcie DFC w specjalnych wioskach fitness organizowane są nieodpłatnie rozmaite zajęcia sportowe. W festiwalu biorą udział obiekty sportowe, które umożliwiają bezpłatne korzystanie z ich przestrzeni.

Zajęcia są uzupełniane wydarzeniami związanymi ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Więcej szczegółów dotyczących rejestracji oraz szczegółowy program Dubai Fitness Challenge znajduje się na jego oficjalnej stronie. Będzie również możliwość rejestracji przez aplikację Dubai Fitness i na stronie Dubai Fitness Challenge, aby na bieżąco śledzić swoje postępy sportowe.

Więcej informacji: www.dubaifitnesschallenge.com

Zdjęcia: Dubai Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top