CZESKI TYDZIEŃ ONELINE

Sympatycy Republiki Czeskiej będą mieli szansę spotkać się podczas pierwszego Czeskiego Tygodnia Online! W dniach 19-23 kwietnia czekać na nich będą różnorodne wydarzenia kulturalne, biznesowe i turystyczne.

Organizatorami Tygodnia są: Ambasada Czeska w Warszawie, Czech Tourism, Czeskie Centrum i Czech Trade. Zadbali oni o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie wśród różnorodnych treści prezentowanych na stronie w portalu facebook. Organizatorzy zdradzają, że oprócz znanych i lubianych ciekawostek dotyczących Czech, na wszystkich chętnych czekać będą także między innymi koncerty, filmy, wystąpienia podróżnicze czy spotkania biznesowe.

Nie zabraknie też elementów kulinarnych. Sympatia polsko-czeska i czesko-polska istnieje od dawna i będzie istnieć w przyszłości. W tych nietypowych czasach pandemii podróże są utrudnione, ale relacje międzyludzkie warto i należy utrzymywać. Zapraszamy do polubienia strony wydarzenia na Facebooku i bycia na bieżąco! https://www.facebook.com/czeski.tydzien.online

Zdjęcie: Czech Tourism

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top