CZECHY: SZPINDLEROWY MŁYN INAUGURUJE SEZON ZIMOWY

 

 

Słynny czeski ośrodek narciarski szykuje się do otwarcia sezonu zimowego. Podczas imprezy Ski Opening 13.-15.12.2013 na turystów czekają liczne atrakcje, zabawy dla dzieci i wieczorny pokaz mody.

 

Od piątku do niedzieli narciarze będą mogli korzystać z atrakcyjnej oferty cenowej. W piątek za jednodniowy karnet zapłacą zaledwie 50 koron, w sobotę i w niedzielę jednodniowy karnet będzie kosztował 500 koron/dzień.

 

Dzieci do lat 6 przez cały sezon jeżdżą bezpłatnie. Sobotni program imprezy z pewnością spodoba się rodzinom z dziećmi.

 

 

Na najmłodszych czekają zawody na śniegu, dyskoteka i spotkanie z samym Karkonoszem. Wieczorem na Świętym Piotrze odbędzie się Kässhborer Show czyli jazda synchroniczna ratrakami i skuterami, a także pokaz mody i wspaniałe fajerwerki. Lubiany przez polskich narciarzy ośrodek Szpindlerowy Młyn wprowadza w tym roku specjalne rodzaje karnetów.

 

 Zakupić można karnet zwrotny, który w sezonie kosztować będzie 850 CzK. Jeśli zwrócimy karnet w ciągu dwóch godzin, otrzymamy zwrot 280 CzK. W przypadku zwrotu karnetu po 4 godzinach korzystania otrzymamy 170 CzK. Nowością jest przenośny karnet dla rodziców za 900 CzK. Po doświadczeniach z poprzednich sezonów, Szpindlerowy Młyn wprowadza karnety o nazwie „10 dni w sezonie” oraz „15 dni w sezonie”.

 

Ceny tych karnetów wahają się w granicach 6000 – 8000 CzK. Można je wykorzystywać z przerwami przez cały sezon. Jedną z najważniejszych nowości w tamtejszym ośrodku jest poszerzenie tras zjazdowych – czerwonej i czarnej na Medvědínie, na niemal całej długości. Trasa czerwona jest obecnie jedną z najszerszych tras zjazdowych w Czechach.

 

Uwaga, konkurs!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie (do 8grudnia 2013), do wygrania pobyt w Szpindlerowym Młynie. Prosimyzajrzeć na stronę: zima.czechtourism.com i www.facebook.com/czechrepublic

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top