BEZDROŻA: TRAVELBOOKI – NOWA SERIA PRZEWODNIKÓW

 

 

Wydawnictwo Bezdroża – jako jeden z nielicznych wydawców przewodników turystycznych w Polsce – zdecydowało się wprowadzić w tym roku na rynek nową serię przewodników. Pod marką Travelbook ukazało się 31 tytułów m.in: Czarnogóra, Riwiera chorwacka, Gruzja, Teneryfa, Rodos, Wybrzeże Bułgarii, Bieszczady, Sudety, a także kierunki egzotyczne: Kenia i Dubaj.

 

Postawiliśmy przede wszystkim na staranny dobór informacji praktycznych, przydatnych w trakcie podróży, oraz na czytelne mapy przygotowane specjalnie dla tej serii” – mówi Agnieszka Majka – brand manager Wydawnictwa Bezdroża – „Warto również dodać, że przewodniki nowej serii cieszą oczy wyjątkowo atrakcyjną szatą graficzną.”

 

We wszystkich publikacjach czytelnicy znajdą opisy najciekawszych regionów i miast, zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami.

 

Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem, czytelnymi mapami i praktycznymi poradami sprawia, że przydadzą się one zarówno turystom podróżującym indywidualnie, jak i w zorganizowanych grupach. Zachęcająca jest również korzystna cena każdego z 31 tytułów serii : 24,90 zł).

 

Wszystkie tytuły są również dostępne w wersji ebook. Link do serii: http://bezdroza.pl/serie/travelbooki

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top