BEZDROŻA: 100.000 NA LICZNIKU E-PRZEWODNIKÓW

100 000 na liczniku e-przewodników! Portal e-przewodniki.pl wystartował w maju 2008 r. i od samego początku przyświecała mu idea tworzenia internetowych przewodników wraz z internautami.

Wydawnictwo Bezdroża wprowadziło na portal ponad 150 e-przewodników po świecie, które są stale uzupełniane o nowe miejsca, zdjęcia, komentarze.

Użytkownicy opisują odwiedzone przez siebie zakątki całego globu, nie szczędząc energii i pomysłowości pomocnych w rozbudowie portalu.

 

17 lutego 2010 r. o godzinie 19.18 liczba materiałów dodanych na portalu wspólnie przez Wydawnictwo i użytkowników osiągnęła 100 000. Obiekt, za którego przyczyną magiczna granica 100 000 została przekroczona, to Estádio Jornalista Mário Filho – Stadion Maracanã znajdujący się w Rio de Janeiro w Brazylii. Jest to jeden z najsłynniejszych i największych stadionów piłkarskich świata, zbudowany w latach 1948-1950. Autorem obiektu jest użytkownik wedrus, obiekt można obejrzeć pod linkiem: http://e-przewodniki.pl/przewodnik-obiekt-BRAZYLIA-Rio_de_Janeiro-Stadion_Maracana-70ab.html.

 

Od września 2009 roku portal moderowany jest przy współpracy użytkowników, którzy po krótkim przeszkoleniu wraz z redakcją e-przewodników z zaangażowaniem dbają o poprawność wszystkich materiałów. To dzięki ich pasji i skrupulatności akceptacja obiektów, zdjęć, relacji i tras przebiega tak sprawnie, łącząc się jednocześnie z ich wysoką jakością merytoryczną.

 

Tym, którzy nie załapali się na wyścig w czasie do liczby 100 000, portal proponuje udział w konkursie wiedzy o miastach Europy pod nazwą „Kto jest patronem Puli?”. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie http://e-przewodniki.pl/konkurs-21. Konkurs przeznaczony jest dla tych osób, które chcą sprawdzić swoją wiedzę podróżniczą o najpiękniejszych miastach naszego kontynentu. Ci, którzy nie odwiedzili jeszcze wszystkich z nich, podpowiedź znajdą w e-przewodnikach i opisach obiektów. Odpowiedzi na wszystkie 8 pytań, należy przesłać do 28 lutego włącznie na adres kontakt@e-przewodniki.pl.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top