AUSTRIA: WIOSENNE SZUSOWANIE W ISCHGL

Narty, firn, regionalna kuchnia, a do tego gwarancja śniegu i doskonale przygotowane trasy – w kwietniu Ischgl zaprasza miłośników nart i słonecznej pogody na wyjątkowe białe szaleństwo, kusząc atrakcyjnymi ofertami i spektakularnymi wydarzeniami. Gdy przed południem słońce zamienia śnieg na trasach w pierwszorzędny firn, ośrodek Silvretta Arena zaczyna tętnić życiem. Narciarskie szaleństwo w promieniach słońca w Ischgl oznacza bowiem nie tylko idealne warunki śniegowe, wspaniałe zjazdy po firnie, tarasy słoneczne i wieczorne rozrywki, lecz przede wszystkim wspaniałe kulinarne doznania i wielkie wydarzenia gwarantujące gościom doskonałą zabawę.

 

W kwietniu alpejska stolica stylu kusi wieloma imprezami kulturalnymi, takimi jak Sterne Cup, Narciarskie Mistrzostwa Świata Gastronomów czy wiosenny koncert zespołu Cro (Alp Trida, Samnaun). Sama scena Top of the Mountain aż dwukrotnie będzie w tym okresie miejscem wydarzeń najwyższej rangi.

28 marca, w Poniedziałek Wielkanocny, podczas Top of the Mountain Easter Concert zadebiutuje tam jeden z niemieckich zespołów, a 30 kwietnia, na zakończenie sezonu narciarskiego, podczas tradycyjnego Top of the Mountain Concert, fani i goście po raz kolejny uczestniczyć będą mogli w międzynarodowej imprezie, która do czerwoności rozgrzeje publiczność i śnieg na Idalp.

Wspaniała wiadomość: z ważnym karnetem wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Oprócz świetnej zabawy i wyjątkowych imprez, wiosną Ischgl gwarantuje śnieg na 238 km tras na wysokości pomiędzy 1400 a 2870 m n.p.m., a zakup karnetów – i to po korzystnej cenie – możliwy będzie aż do początku maja.

Po 9 kwietnia 2016 r. na amatorów firnu czekać będą atrakcyjne tygodniowe pakiety. Niskie ceny niewątpliwie mile zaskoczą również tych, którzy zamierzają przyjechać do Ischgl na krótko – 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w pokoju 2-osobowym oraz karnet 2-dniowy można zarezerwować w cenie już od 219 euro od osoby.

Wiosna w Ichgl: 28.03.2016 Top of the Mountain Easter Concert 29.03.2016 Pokaz szkoły narciarskiej Ischgl 08-11.04.2016 World Rookie Finals – Snowboard Slopestyle Contest 10-11.04.2016 Kucharski Sternecup 13-15.04.2016 VIII Narciarskie Mistrzostwa Świata Gastronomów 24.04.2016 Międzynarodowe Wiosenne Święto Śniegu 30.04.2016 Top of the Mountain Closing Concert Więcej informacji na stronie www.ischgl.com.

 

          Zdjęcia: TVB Paznaun – Ischgl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top