AUSTRIA: WALENTYNKI W NASSFELD

Wszystkie panie, które w Dniu Zakochanych znajdą się w Nassfeld, największym ośrodku narciarskim austriackiej Karyntii, będą miały powody do zadowolenia.
 
Na górnej stacji kolejki gondolowej na górze Madritsche (1919 m.npm) kazda z turystek obdarowana zostanie piekną różą i kieliszkiem perlistego wina Kattus.
 
Podobna impreza czeka panie na końcowej stacji wyciągu krzesełkowego Gartnerkaffel-Sesselbahn.
 
Niespodzianek będzie więcej. W najbliższą sobotę wszystkie rodziny z dziećmi , które wykupią skipassy (w cenie 10 euro dla rodziny z jednym dzieckiem) lub 15 euro ( rodziny z dwojgiem dzieci) będą mogły te kupony wykorzystać w restauracjach i schroniskach w całym rejonie.
 
 
Coraz więcej polskich turystów trafia do Nassfeld, bo warunki narciarskie są tu znakomite, a infrastruktura hotelowa, wypoczynkowa należy do najlepszych w całych Alpach austriackich… Kilkanaście kolejek gondolowych, liczne wyciągi obsługują ponad 110 km tras zjazdowych i biegowych , w tym blisko 8 km doskonale utrzymanych nartostrad.
 
Większość tras narciarskich charakteryzuje się średnim stopniem trudności, są, więc dostępne dla szerokich rzesz turystów. Nassfeld – Hermagor położone ok. 100 km od stolicy Karyntii Klagenfurtu. Pokrywa śnieżna na stokach górskich w Nassfeld przekracza 1 metr.
 
Zdjęcia: Nassfeld – Hermagor Prokop

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top