AUSTRIA: SERFAUS-FISS-LADIS – MALOWNICZE TYROLSKIE WIOSKI

Zachwycająca panorama gór, doskonałe warunki panujące na terenach narciarskich sięgających poziomu 3000 m n.p.m. i trzy malownicze tyrolskie wioski. Oto najważniejsze zalety Serfaus-Fiss-Ladis – ośrodka narciarskiego, który otrzymuje najlepsze noty na dużych europejskich portalach dla miłośników sportów zimowych – za obsługę, ofertę dla rodzin i jakość stoków. Zima jest tam jak ze snu narciarza: od 7 grudnia 2012 do 13 kwietnia 2013 r. 212 km nienagannie utrzymanych stoków, perfekcyjnie połączonych siecią kolejek linowych i wyciągów.

 

 

Dzięki ogrzewanym oraz osłoniętym od śniegu i wiatru siedzeniom wyciągów jazda ku górnej stacji jest zawsze wygodna i odprężająca. Położenie na wysokości od 1200 do 2820 m n.p.m. oraz system sztucznego naśnieżania gwarantuje doskonałe warunki narciarskie.

 

Obsługa przy wyciągach również nie ma sobie równych – wiele wejść na wyciąg jest dostosowanych do potrzeb najmłodszych, a „pomocne dłonie” pomagają pasażerom w każdym wieku szybko i bez problemu usadowić się lub wysiąść z nartami i deskami. „Bo chcemy się delektować” – brzmi motto Serfaus-Fiss-Ladis.

 

Odpowiednio perfekcyjna i ekskluzywna jest więc oferta restauracji i schronisk na stokach. „Crystal Cube“ i „Ski Lounge“ to dwie gastronomiczne perełki regionu, położone bezpośrednio na terenie narciarskim i spełniające najwyższe wymagania smakoszy. Zwolennicy bardziej swojskiego tyrolskiego menu także znajdą tutaj bogaty wybór kulinarnych ofert na wysokim poziomie i w dobrym stylu.

 

Dla osób, które wolą cieszyć się słońcem, delektować spokojem i podziwiać panoramę zamiast przesiadywać w lokalu, Serfaus-Fiss-Ladis ma coś specjalnego: leżaki ustawione na skraju stoku. Serfaus-Fiss-Ladis regularnie otrzymuje najlepsze oceny wśród europejskich ośrodków sportów zimowych za swą ofertę dla rodzin.

 

„Kinderschneealm“ i „Bertas Kinderland“ to dwa wspaniałe miejsca dla najmłodszych narciarzy, gdzie dzieciaki przez cały dzień bawią się pod okiem instruktorów narciarstwa władających kilkoma językami i żywią się we własnej, dziecięcej restauracji. Jest tu także sporo atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci, które nie mają akurat ochoty na jazdę na nartach.

 

Prymus wśród europejskich ośrodków sportów zimowych ma ciekawe propozycje zabawy poza stokiem również dla starszych dzieci i dorosłych – różne warianty „pojazdów latających”, znanych tu pod nazwami „Fisser Flieger”, „Skywing” i „Serfauser Sauser”, oraz fascynujące wieczorne spektakle w bajkowej scenerii gór Tyrolu. Więcej o tym ośrodku na: www.serfaus-fiss-ladis.pl

 

Zdjęcia: Serfaus-Fiss-Ladis Information

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top