AUSTRIA: ISCHL W WIOSENNYM SŁOŃCU

Jazda na nartach w promieniach słońca w Ischgl to mnóstwo pięknych chwil, idealny śnieg, ekscytujące wydarzenia i spektakularne koncerty. Głównym wykonawcą odbywającego się od 25 lat, jubileuszowego koncertu Top of the Mountain Closing Concert 2 maja 2020 będzie Eros Ramazzotti.

 

Wydarzenia w ramach wiosennej jazdy na nartach w promieniach słońca w Ischgl jeszcze raz podgrzeją atmosferę w śnieżnobiałym ośrodku Silvretta Arena na 239 kilometrach stoków na wysokościach między 1377 a 2872 m n.p.m. W tym czasie na gości w największym certyfikowanym, neutralnym dla klimatu regionie narciarskim w Alpach czekają nie tylko najlepsze warunki śniegowe i gwarancja śniegu.

Od połowy marca do początku maja fanów białego szaleństwa zachwycą idealne trasy zjazdowe i skiturowe ze wspaniałymi widokami, dużo słońca i kultura après-ski na wysokim poziomie, ale przede wszystkim żywiołowy klimat podczas dużych imprez plenerowych w ośrodku narciarskim i poza stokami.

Kto szuka najlepszych warunków śniegowych w połączeniu z mnóstwem słońca i muzyką na żywo, zdecydowanie powinien zanotować datę 2 maja w Silvretta Arena. Spektakularnym końcem sezonu w Ischgl będzie występ włoskiej ikony muzyki pop i rock, Erosa Ramazzottiego, na terenie ośrodka narciarskiego na legendarnej scenie Idalp w ramach jubileuszowego koncertu Top of the Mountain Closing Concert, odbywającego się nieprzerwanie od 25 lat

Wstęp z ważnym karnetem narciarskim jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.ischgl.com.

Oto kalendarz imprez w ramach wiosennej jazdy na nartach w słońcu w Ischgl w kwietniu – maju 2020

* 12 kwietnia 2020 Koncert wielkanocny Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl – Sido

* 25 kwietnia 2020 32. Wiosenny Festiwal w Alp Trida / Samnaun-Ischgl – „Comedy im Schnee”

* 26 kwietnia 2020 32. Wiosenny Festiwal w Alp Trida / Samnaun-Ischgl – Namika

* 02 maja 2020 Koncert finałowy Top of the Mountain Closing Concert / Ischgl – Eros Ramazzotti

Zdjęcia: Austria Info

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top