AUSTRIA: ISCHGL – ZAKOŃCZENIE SEZONU Z THIRTY SECONDS TO MARS

 

„30 sekund do Marsa prosto z Ischgl” – na koncercie Top of the Mountain, który odbę-dzie się 2 maja 2015 r. na zakończenie sezonu, wystąpi popularny zespół rockowy Thirty Seconds to Mars.

Na wysokości 2300 metrów rockmani z Los Angeles zaprezentują pio-senki ze swojego najnowszego albumu „Love Lust Faith + Dreams”.

O godz. 13.00 miło-śnicy sportów zimowych zamienią narciarskie kijki na gitary, a riffy gitarowe i takie hity jak „City of Angels” będą rozbrzmiewać na całym terenie Silvretta Arena.

 

Tym ogromnym koncertem plenerowym w samym sercu terenu narciarskiego bracia Jared i Shannon Leto wraz z gitarzystą Tomo Miličeviciem pójdą w ślady swoich wielkich poprzedników. Przed nimi na scenie Top of the Mountain grały już takie gwiazdy światowego formatu jak Robbie Williams, Elton John, Katy Perry czy Rihanna. Z ważnym karnetem narciarskim wstęp na koncert jest wolny. Karnet dzienny kosztuje 85,00 euro/os. Na karnety czterodniowe przysługują zniżki zgodnie z normalnym cenni-kiem. Więcej informacji na stronie www.ischgl.com.

 

Zespół rockowy z księgi rekordów Guinessa

 

Thirty Seconds to Mars figuruje w księdze rekordów Guinessa dzięki najdłuższej trasie koncertowej w historii rocka. Koncert plenerowy na wysokości 2300 m n.p.m. to jednak nowość nawet dla doświadczonych muzyków. W Ischgl na legendarnej scenie Idalp ze-spół zaprezentuje swój czwarty album studyjny „Love Lust Faith + Dreams”, który w Niemczech zajął 3. miejsce na listach przebojów w kategorii płyt. W listopadzie 2014 r. ten amerykański tercet zdobył swoją trzecią nagrodę MTV Europe Music Award w kate-gorii Najlepszy Zespół Alternatywny.

 

Najlepsze warunki śniegowe do początku maja

 

Narty aż do 3 maja 2015 r.: dzięki swojemu położeniu na wysokości od 1400 m do 2900 m Silvretta Arena zapewnia znakomite warunki śniegowe aż do późnej wiosny. Teren ten jest szczególnie popularny wśród narciarzy i snowboardzistów właśnie wiosną, kiedy można jeździć w słońcu. 238 kilometrów doskonale przygotowanych tras zjazdowych, najnowocześniejsze wyciągi, jak np. nowa kolejka gondolowa Pardatschgratbahn, a także światowej klasy oferta après ski powodują, że Ischgl jest bardzo zróżnicowanym i oferu-jącym różnorodne przeżycia ośrodkiem sportów zimowych w regionie Samnaun.

 

Zdjęcia: Tourismusverband Paznaun – Ischgl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top