AMISTAD: APLIKACJA MOBILNA RYBNIKA

Rybnik w województwie śląskim jest znany nie tylko z doskonałej infrastruktury rowerowej, ale także z bogactwa terenów zielonych wymarzonych do rekreacji i turystyki aktywnej. Poznawanie i poruszanie się po mieście i okolicach ułatwi nowa aplikacja mobilna. „halo! RYBNIK” to bezpłatny przewodnik dla osób odwiedzających miasto oraz mieszkańców poszukujących informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach, zawiera również m.in. rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Mobilny przewodnik składa się z siedmiu modułów: miejsca, wydarzenia, aktualności, komunikacja, planer, trasy oraz strefa firm.

 

Umożliwia wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika, pozwala pobrać informacje o interesujących go miejscach, takich jak: hotele, restauracje, puby, obiekty sportowe i kulturalne wraz z ich lokalizacją. Można w nim znaleźć również trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych rybnickich zakątkach, a także informacje o terenach zielonych – parkach, zieleńcach, Zalewie Rybnickim etc. i innych zakątkach przyrodniczych. Dużym atutem aplikacji „halo! RYBNIK” jest jej działanie w podstawowym zakresie w trybie off-line, a także dwie wersje językowe – polska i angielska.

Aplikacja została stworzona przez firmę Amistad z Krakowa na zlecenie Urzędu Miasta Rybnik. „halo! RYBNIK” można pobrać bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemami android i iOS pod linkami: https://itunes.apple.com/pl/app/halo-rybnik/id1318660285?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.halo_rybnik

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top