Z TAP PORTUGAL NAJTANIEJ DO NOWEGO JORKU

 Portugalska linia lotnicza TAP PORTUGAL, która 9 czerwca br. rozpoczęła regularne, bezpośrednie połączenia Warszawa – Lizbona, poszerza ofertę o połączenie do Nowego Jorku. Dzięki modyfikacji rozkładu będzie można wygodnie i tanio polecieć ze stolicy Polski przez Lizbonę na lotnisko Newark w Nowym Jorku.

 

„Proponujemy połączenie przez Lizbonę do Nowego Jorku z myślą o pasażerach, którzy szukają atrakcyjnej alternatywy dla standardowych ofert innych przewoźników. Wylatując z Warszawy o 7.05 rano docieramy na lotnisko w Newark już o 15.05 czasu lokalnego, zaś przesiadka w Lizbonie twa zaledwie półtorej godziny. Podróż powrotna zaczyna się w Nowym Jorku o 18.00, a kończy w Warszawie o 9.15 następnego dnia. Możliwy jest bezpłatny stopover w Lizbonie, co pozwala zatrzymać się podczas podróży do/z USA i zwiedzić piękną stolicę Portugalii. Liczymy na to, że atrakcyjna, również cenowo, propozycja, cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale też wśród wielomilionowej Polonii amerykańskiej”, mówi Marek Sławatyniec, odpowiadający za rynek polski w TAP PORTUGAL.

 

Portugalska linia przygotowała wyjątkową ofertę cenową dla pasażerów wybierających się z Polski do Nowego Jorku. Bilet powrotny na wyloty od 8 września do 10 grudnia br. oraz od 31 grudnia br. do 31 marca 2010 r. kosztuje tylko 1876 PLN (taryfa z podatkami wg kalkulacji z dnia 19.08.09). Żaden inny przewoźnik nie oferuje obecnie biletów z Warszawy do Nowego Jorku w tak atrakcyjnych cenach.

 

TAP PORTUGAL obsługuje trasę Warszawa – Lizbona pięć razy w tygodniu, nowoczesnymi Airbusami A320. Na trasie Lizbona – Nowy Jork (lotnisko Newark) Airbusy A340 portugalskiej linii latają codziennie.

TAP udostępnia również pasażerom wylatującym z Polski najlepsze połączenia krajowe w Portugalii oraz wygodne, szybkie i bezpośrednie połączenia z Lizbony do 8 portów lotniczych w Brazylii (67 razy w tygodniu), a także wiele połączeń z Afryką. Za podróże TAP PORTUGAL można zbierać mile w programie Miles and More

 

. Bilety na połączenia TAP PORTUGAL można kupić we wszystkich punktach agentów IATA, na stronie www.flytap.com, w znajdującym się w centrum miasta warszawskim biurze TAP Portugal, lub przez polskie Call Center (22) 620 05 97 lub (22) 620 05 87.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top