WROCŁAW: PIERWSZY HOTEL WYNDHAM HOTELS & RESORTS

Wyndham Wroclaw 2Wyndham Hotels & Resorts, największa franczyzowa firma hotelarska na świecie, obsługująca około 9000 hoteli w prawie 95 krajach, kontynuuje międzynarodową ekspansję otwierając Wyndham Wrocław Old Town – 205-pokojowy luksusowy hotel. Obiekt, zarządzany przez Mogotel Hotel Group, wiodącego operatora hotelowego w krajach bałtyckich, zostanie otwarty w na początku przyszłego miesiąca i będzie zlokalizowany w samym centrum Wrocławia.

Wyndham Wroclaw 1

Wrocław to jedno z największych miast w zachodniej Polsce, siedziba renomowanych uniwersytetów i ośrodków badawczych, które łączy bogatą historię i piękną architekturę ze zróżnicowaną ofertą muzealną, teatralną i warsztatową. Doskonale usytuowany hotel, tuż przy malowniczym Starym Mieście, oferuje stylowe pokoje i rozległe atrium, a na najwyższym piętrze – strefę wellness, z nowoczesną salą fitness, sauną i łaźnią parową. W hotelu znajdują się różnorodne strefy gastronomiczne, w tym luksusowa restauracja, przytulny salon i bar – idealne miejsca do relaksu i nawiązywania kontaktów towarzyskich. Na osoby podróżujące służbowo czeka 11 sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą ponad 400 uczestników. Ponadto, hotel jest położony w odległości zaledwie 16 km od wrocławskiego lotniska.

Wyndham Wrocław Old Town to najnowszy obiekt w europejskim portfolio Wyndham Hotels & Resorts, obejmującym ponad 350 działających hoteli w 30 krajach i 90 planowanych obiektów.

Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA, powiedział: „Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym i dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europie”.

Wyndham Wroclaw 3Ivans Dokicans, dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu Mogotel Hotel Group, skomentował „Wrocław jest pięknym historycznym miastem dlatego jesteśmy dumni z debiutu marki Wyndham właśnie tutaj. Wyndham Wrocław Old Town to nasz drugi obiekt we współpracy z Wyndham Hotels & Resorts, po hotelu Wyndham Garden Munich Messe w Niemczech. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę”.

Hotele Wyndham należą do programu lojalnościowego Wyndham Rewards czyli najbardziej prestiżowych odznaczeń hotelowych, obejmujących na całym świecie ponad 50 000 hoteli, kurortów wypoczynkowych i domów na wynajem.

Wyndham Hotels & Resorts

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH) to największa na świecie pod względem liczby obiektów franczyzowa firma hotelarska, obsługująca około 9 000 hoteli w prawie 95 krajach na 6 kontynentach. Posiadając łącznie około 803 000 pokoi, atrakcyjnych także dla turystów, Wyndham zajmuje wiodącą pozycję w klasie hoteli ekonomicznych i klasy średniej. Firma zarządza 22 markami hotelowymi, w tym Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection® i Wyndham®. Wyndham Hotels & Resorts jest również wiodącym dostawcą usług w zakresie zarządzania hotelami. Wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Wyndham Rewards oferuje 90 milionom zarejestrowanych członków możliwość wymiany punktów na usługi noclegowe w tysiącach hoteli, kurortów wypoczynkowych i domów na wynajem. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wyndhamhotels.com.

Wyndham Wroclaw 4Mogotel Hotel Group

Mogotel Hotel Group to wiodący operator hotelowy w krajach bałtyckich, działający w branży hotelarskiej i turystycznej od 2002 roku. Firma zarządza wielomarkowymi obiektami na Łotwie, w Estonii, Bułgarii i na Ukrainie, oferując ponad 1600 pokoi w obiektach klasy ekonomicznej, średniej i luksusowej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mogotel.com.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top