WIZZ AIR: WIĘCEJ LOTÓW Z POLSKI

 

Wizz Air ma zwiększyć liczbę połączeń na trasach z Polski, na których od 1 kwietnia br. ma przestać latać polski przewoźnik Eurolot. Dotyczyć to będzie m.in. tras do Dortmundu, Eindhoven, Mediolanu, Bergamo i Turku. Z Warszawy do Dortmundu będzie można polecieć codziennie w cenie 59 zł. Natomiast od końca marca z Gdańska do Turku i Eindhoven, w podobnej cenie, pięć razy w tygodniu. Ponadto klienci węgierskiego przewoźnika będą także mogli korzystać z lotów z Gdańska do Mediolanu Bergamo i z Katowic do Eindhoven. Będą to alternatywne loty dla wycofanej oferty Eurolotu na tych kierunkach.

 

Oferujemy niskokosztowe rozwiązania dla pasażerów dotkniętych decyzją Eurolotu, zwiększając liczbę lotów na niektórych trasach i udostępniając rejsy w atrakcyjnych cenach. Mając nadzieję, iż polscy pasażerowie znajdą alternatywę dla odwołanych lotów linii lotniczych Eurolot, Wizz Air zachęca do sprawdzenia niskokosztowych połączeń na wizzair.com. – mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

 

W powodu zamknięcia lotniska Göteborg City Airport (GSE) od 1 lutego br. węgierski przewoźnik przeniósł działania operacyjne do pobliskiego Göteborg Landvetter Airport (GOT). Siatka połączeń przewoźnika z trzech szwedzkich lotnisk: Sztokholm, Göteborg i Malmo obejmuje 29 tras do 8 krajów. Z Göteborga Wizz Air oferuje 6 połączeń do 6 miast z 5 krajów: Belgradu, Budapesztu, Gdańska, Skopje, Tuzli i Warszawy.

 

Potwierdzamy, iż całkowite zamknięcie lotniska Göteborg City Airport (GSE) niema wpływu na działania operacyjne Wizz Air na szwedzkim rynku – mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air. WIZZ będzie w dalszym ciągu oferował atrakcyjne ceny lotów oraz doskonałą jakość usług konsumentom ze Szwecji, korzystającym z 6 niskokosztowych tras.

 

W związku z planem dynamicznego rozwoju w 2015 r. węgierski przewoźnik rozpoczął rekrutację nowych pilotów do swoich baz w Polsce. Poszukuje pilotów z nieograniczonym pozwoleniem na pobyt i pracę na terenie Unii Europejskiej, aktualną i ważną licencją JAR/EASA (albo jej krajowym odpowiednikiem), pilota transportu liniowego Airline Transport Pilot License (ATPL) lub pilota zawodowego Commercial Pilot Licence (CPL). Wszystkie licencje muszą być z aktualnymi upoważnieniami JAR25, zezwoleniami ATPL i przynajmniej tysiącem godzin za sterem.

 

Każdy start przypomina mi o tym, jak wspaniałe życie mogę prowadzić jako pilot w tak szybko rozwijających się liniach lotniczych – mówi Tadeusz Bachleda-Curuś, pierwszy oficer w Wizz Air. Cieszę się, że polski zespół zostanie powiększony. Bycie pilotem tej linii daje możliwości pracy w najlepszym i najbardziej słonecznym biurze na świecie: we własnym kokpicie – dodaje.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top