WISŁA 20-21 LUTEGO: „SNOW EXPO – SKI TEST 2021”

W najbliższy weekend, 20 i 21 lutego w Wiśle, na stoku Skolnity, odbędzie się „Snow Expo – Ski 2021”. Fani sportów zimowych będą mieli okazję bezpłatnie przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski wielu producentów sprzętu. W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Skolnity Wisła, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

 

Blizzard, Dakine Snowboards, Dynastar, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rossignol, Völkl i Wed’ze by Decathlon. Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek. Można też będzie spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

W tym sezonie impreza będzie się odbywać w reżimach sanitarnych, w odstępach, w osłonie ust i nosa, z dezynfekcją. Otwarcie stoków do końca sezonu jest we wspólnym interesie wszystkich, kochających sporty zimowe, dlatego apelujemy o przestrzeganie zasad, aby wypoczynek i ruch na świeżym, górskim powietrzu, wzmacniał naszą odporność.

Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/1529545714026816/posts/2918103371837703/?sfnsn=mo

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top