WIGILIA GLOBTROTERA 2015

Już po raz dwudziesty czwarty odbyła się tradycyjna wigilia Stowarzyszenia Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”, które na wiosnę 2016 roku obchodzić będzie 25-lecie działalności. Tym razem jego członkowie i przyjaciele spotkali się w wynajętej na cały wieczór restauracji „Versilla” na Bemowie. Było, jak zwykle, co zjeść i wypić. Nie zabrakło okazji nie tylko aby wzajemnie składać sobie życzenia świąteczne i noworoczne, ale również porozmawiać. Niekiedy z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i koleżankami oraz kolegami. Spotkanie przewidziane na sześć godzin, od 18.00 do północy przeciągnęło się trochę, gdyż atmosfera była zwyczajowo sympatyczna.

 

Również zgodnie z wieloletnią tradycją, prezes Stowarzyszenia Sławomir Bawarski ogłosił w trakcie spotkania wigilijnego listę laureatów Nagród Globtrotera za najciekawsze publikacje turystyczne w roku 2015 oraz wręczył im dyplomy i upominki. Tym razem wyróżnienia te otrzymała aż szóstka członków SD-P „Globtroter”:

red. red. Wojciech Dobrzański, Adam Gąsior, Paweł Ludwicki, Magdalena Pinkwart, Cezary Rudziński i Krzysztof Stankiewicz. Prezes Bawarski podziękował także Władysławowi Boruchowi, Pawłowi Brunowi i Arkadiuszowi Bińczykowi za owocną współpracę ze Stowarzyszeniem w dobiegającym końca roku.

 

Zdjęcia: Agnieszka Skórska i Marzena Zarzycka

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top