WĘGRY: ZIMOWA PROMOCJA W BUDAPESZCIE

W węgierskiej stolicy od 1 listopada 2015 do 3 kwietnia 2016 roku trwa Zimowa Promocja 2=3, 3=4 mająca na celu rozwój turystyki w Budapeszcie.

Polega ona na tym, że korzystając z dwu lub trzech noclegów w hotelach można zyskać bezpłatnie dodatkowy dzień.

Oto szczegóły, jakie otrzymaliśmy z Narodowego Przedstawicielstwa Turystyki Węgierskiej w Warszawie.

 

Wyobraź sobie kąpiel w gorącym SPA na wolnym powietrzu pod ciemnym, zimowym niebem lub sączenie grzanego, czerwonego wina w świetle tysięcy migających lampek z bożonarodzeniowego targu na placu Vörösmarty. Wyobraź sobie obfity, węgierski obiad na brzegach Dunaju z rozpostartą przed tobą majestatycznie oświetloną Dzielnicą Zamkową.

To tylko niektóre z uroków, które niesamowita stolica Węgier, Budapeszt, ma do zaoferowana swoim zimowym gościom, i które czynią z niej czarujące miejsce, warte odwiedzenia zarówno zimą, jak i latem. By zachęcić gości do dłuższego pobytu i umożliwić im jak najlepsze skorzystanie ze swego zimowego wypadu, wiodące hotele miasta po raz kolejny przygotowały specjalną promocję „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu” trwającą od 1-go listopada 2015 roku do 3-go kwietnia 2016 roku.

Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch”, lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście (Gellért, Rudas , Lukács oraz 50 % zniżki do Széchényi ), co czyni z Budapesztu jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do spędzenia tegorocznych ferii zimowych.

Inni partnerzy także oferują zniżki od 20 do 50 % na swoje usługi, takie jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off , rejsy po rzece z Legenda Ltd., Ramada Aquaworld , restauracja Karpatia , restauracja Széchényi.

Nie zapomnijcie o Adwencie przy Bazylice i jarmarku bożonarodzeniowym na placu Vörösmarty .! Ponad 50 hoteli 3* i 4* oferuje zniżki ! Oferty można zamawiać na stronie internetowej promocji: www.budapestwinter.com . Więcej informacji na : http://budapestwinter.gotohungary.com

Zdjęcia: Narodowe Przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top