WARSZAWA: V KONFERENCJA WELLNESS

 

Jak zapowiadaliśmy, w dniu 21 lutego 2015 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbyła się konferencja Wellness zorganizowana przez Platformę Produktów i Usług.

 

Jednym z jej patronów medialnych było Stowarzyszenie Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a swoją wiedzą podzielili się z Gośćmi:

 

Dariusz Żochowski – program Sekret Długowieczności mówił na temat: Kto ma racje Lekarz czy TY- Twój organizm?

Maria Sałyga – właścicielka firmy Limba Kosmetyki Krzemowe na temat: Krzem i produkty krzemowe, ich rola i zastosowanie w życiu człowieka

Marina Sira – z firmy Juice Plus + na temat: Jak zmienić nawyki żywieniowe swoje i swojej rodziny

mgr inż. Sławomir Gacka – prezes ProBiotics Polska na temat: Zdrowy człowiek i dom, rola pożytecznych mikroorganizmów ProBioEmy

i ponownie Dariusz Żochowski – DORSIM – tym razem o Działaniu roślin zawartych w naturalnych suplementach diety

 

W części wystawienniczej można było spróbować jabłek z upraw ekologocznych z wykorzystaniem ProBioEmów, pierogów z Pierogarni Piaski (rekomendowanych przez Polską Izbę Technologii i Wyrobów Naturalnych), shaków Body by Vi zastępujących posiłki, jogurtów naturalnych robionych z mleka w domu, napojów Juice Plus+ oraz Synergy.

 

Można też było kupić produkty takich firm jak TIENS, DORSIM, LIMBA kosmetyki krzemowe, ProBioTics. A także porozmawiać z panią astrolog Patrycją Stępień, kupić biżuterię z czarnego dębu wykonaną przez Jacka Zacharzewskiego, książki dr Ewy Danuty Białek, szczoteczki do zębów, czy spróbować czym jest platforma Schumana.

 

W przerwie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji OMEGA Pomagamy. Zlicytowano m.in. koszulkę Kabaretu Moralnego Niepokoju, bilet na szkolenie Piotra Tymochowicza, bon na zakupy w sklepie Platforma-zakupow.pl, naszyjnik drewniany wykonany przez Jacka Zacharzewskiego i inne przedmioty.

 

Podczas kolejnej przerwy miał miejsce mini-fitness z Dominiką Kuczyńską Schulz (siatkarką, reprezentantką Polski i instruktorką fitness) zaproszoną przez firmę Body by VI promującą zdrowy styl życia. Konferencję obserwowała także telewizja regionalna – krótka relacja ukazała się na ich antenie.

 

Na zakończenie dyrektor zarządzający Platformy Produktów i Usług (organizatora konferencji) Robert Sienczewski podsumował ostatnie dwa lata działania firmy – 5 konferencji Wellness, szkolenie Piotra Tymochowicza (kolejne w kwietniu), konferencje na temat sukcesji. Coraz bardziej intensywna współpraca z mediami – artykuły w Świecie Elit, Rynku Inwestycji, na portalu Biznas z Klasą, wystąpienia w Stowarzyszeniu dziennikarzy Globtroter.

 

Platforma Produktów i Usług była też partnerem wielu spotkań PWP oraz inauguracji internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv. A to wszystko tylko przez ostatnie 18 miesięcy. Patronem Konferencji były: Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych Stowarzyszenie EkosystEM DZIEDZICTWO NATURY

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top