WARSZAWA: EUROPEJSKI JLK TRAVEL MARKET

W hotelu Royal Tulip odbyło się spotkanie JLK Travel Market International – prezentacje i workshop B2B, przedstawicieli polskiej branży turystycznej z firmami turystycznymi z kilku krajów europejskich, zorganizowane przez włoską firmę JLK® International www.jlkinternational.com, przy współpracy z Turystyczną Organizację Otwartą oraz All-Inclusive www.all-inclusive.com.pl.

Uczestników powitali: Katja Puretti założycielka i Prezes JLK® International, które specjalizuje się w planowaniu, realizacji, zarządzaniu i promocji wydarzeń w turystyce, takich jak m.in. warsztaty turystyczne w głównych strategicznych miastach świata oraz wirtualnie Michał Domański prezes ALL-Inclusive Magazine .

Także wirtualnie uczestniczył w warsztatach Fabio Congedo z Pulia Travel Agency www.instagram.com/pugliatravelagency/ organizującej wycieczki po Apulii, regionie położonego na południu Italii na samym “obcasie” włoskiego buta.

Region ten, mniej znany niż bliższe Polsce miasta i regiony jak Wenecja, Toskania, Lacjum, Rzym, Neapol czy Kampania, jest także niezwykle ciekawy turystycznie – są tu takie miasta jak Bari, Lecce czy Alberobello w Krainie Trulli czy nawiedzane przez pielgrzymki San Giovani Rotondo. W warszawskich warsztatach wzięło udział kilka firm turystycznych (hoteli) z Apulii: Le Dune Suite Hotel w Porto Cezareo (Salento) https://www.ledunesuitehotel.it/,

Relais San Martino – Albergo della Felicita (RIA Hotels) relaissanmartino.com/ pierwszy hotel szczęścia we Włoszech oraz grupa CDS Hotels https://cdshotels.it/, hotele i wioski wakacyjne w Apulii i na Sycylii, które przedstawiła i reprezentowała Alina Dybaś. Agnieszka Chmist z DMC Unlimited Travel Sardinia interesująco opowiadała o tej włoskiej wyspie na którą polscy turyści przyjeżdżają zarówno na wypoczynek, jak i pielgrzymki.

O europejskich wyspach mówiła także Isabel Vera Prezydent Eurinsula oraz założycielka projektu Islas del Mar www.islasdelmar.com. EURINSULA to stowarzyszenie, którego celem jest tworzenie współpracy między wyspami Europy takimi jak m.in. Wyspy Kanaryjskie, Madera i Azory na Atlantyku, a na Morzu Śródziemnym Baleary, Sardynia i Korsyka, Sycylia, Malta, Cypr i Kreta.

Islas del Mar to projekt, którego celem jest tworzenie i promowanie tych wysp poprzez turystykę kulturową, poznawanie ich historii, tradycji, kultury, archeologii. Jako „Ambasador Wysp Europy” Isabel Vera organizuje I Forum Międzykulturowe Wysp Europy na Sardynii w dniach 18-19 maja 2023 r. Ofertę biura Lithuanian Tours www.lithuaniantours.com przedstawił Paweł Jegliński w interesującej prezentacji dotyczącej poza Litwą także Estonii i Łotwy. Firma ma różnorodną gamę wycieczek po tych krajach.

Andrzej Kawałek z RateHawk https://www.ratehawk.com/lp/pl/ prezentował swoją platformę do rezerwacji miejsc hotelowych, biletów lotniczych i innych usług podróżnych dla profesjonalistów. W bloku lotniczym obok informacji o Turkish Airlines i Air Astana walory portu lotniczego w Modlinie https://modlinairport.pl, przedstawiła Anna Żebrowska-Dreger. Można było poznać dane dotyczące lotów z lotniska w Modlinie oraz zapoznać się z planami rozwoju lotniska. Spotkanie zakończyło się włoskim poczęstunkiem przygotowanym przez restaurację “Mascara” z Torre San Giovanni.

Zdjęcia autora 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top