Wodny raj – Vyhne

Najnowszym termalnym parkiem wodnym na Słowacji jest Termalny Wodny Raj – Vyhne.

 

Gmina Vyhne słynie z bogatej historii związanej z górnictwem, browarnictwem i lecznictwem uzdrowiskowym. Położona jest  w Środkowej Słowacji, w Górach Szczawnickich, tylko 12 km od miasta Banská Štiavnica zapisanego na liście zabytków kultury UNESCO.

 

Nowy kompleks termalny  Wodny Raj – Vyhne składa się  z basenów rekreacyjnych, centrum relaksacyjno-sportowego oraz punktów gastronomicznych. Do dyspozycji gości są trzy baseny termalne, z czego jeden 50 metrowy wielofunkcyjny i jeden dziecięcy w kształcie statku.  Wyposażone są one we wszelkie  wodne atrakcje – rury i zjeżdżalnie. Duży basen ma również ogród dla nurków o głębokości 4m. Temperatura wody w basenach wynosi od 28 do 34 stopni C. W Centrum relaksacyjno-sportowym znajduje Świat Saun, kąpiele perełkowe, wanny do hydromasażu, solarium, fitness, boisko do squash-a i bowling dwutorowy.

Do dyspozycji gości są dodatkowo korty tenisowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, restauracja, bar szybkiej obsługi oraz parking na około 100 samochodów.

Więcej informacji na temat parku termalnego i zakwaterowania  na stronie internetowej: www.vodnyrajvyhne.sk

 

{mosgoogle}

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top