VIVA CLUB POLSKA

Pomimo kryzysu klientów przybywa

Gośćmi pierwszego czerwcowego spotkania w „Globtroterze” było chorzowskie biuro podróży VIVA CLUB POLSKA. Reprezentowali je: prezes Tarek A. Ghaffar, wiceprezes Marian Polak oraz grono ich współpracownic i współpracowników. Przywieźli starannie wydany katalog z tegoroczną ofertą firmy, informacjami o dwu krajach: Egipcie i Tunezji, do których organizują podróże samolotami czarterowymi oraz miejscowościach i hotelach w których proponują wypoczynek a z nich także wycieczki. Na podkreślenie zasługują, przeważnie bardzo dobre, zdjęcia zamieszczone w tym katalogu.

Biuro Podróży VIVA CLUB POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie i oddziałem – od br. – w Warszawie działa od 2004 roku i już znalazło się w grupie największych organizatorów wyjazdu do tych dwu krajów. Obsługuje przede wszystkim turystów z Polski południowej, ale także i z innych regionów naszego kraju. Na moje pytanie otrzymaliśmy informację, że w 2008 roku z jego usług skorzystało ponad 32 tys. klientów, z czego do Egiptu poleciało około 14 tys. a do Tunezji 18 tys. W 2009 roku VIVA CLUB nie odczuwa, przynajmniej na razie, kryzysu w gospodarce i turystyce. Sprzedaż i rezerwacja miejsc idą nawet nieco lepiej niż w analogicznym okresie ub. roku. Co, być może, jest rezultatem także znacznie poszerzonej oferty jeżeli chodzi i miejscowości oraz hotele.

Biuro podkreśla, że współpracuje z ambasadami i Egipskim oraz Tunezyjskim Urzędami d/d Turystyki, biurami podróży na terenie całej Polski, a także ze znanymi portalami turystycznymi i internetowymi. W przewozach czarterowych korzysta z renomowanych linii lotniczych: egipskich Lotus i tunezyjskich Tunisair, którymi wozi klientów z portów lotniczych w Katowicach, Krakowie i Warszawie. Swoja ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz grup 

incentive.

Stale wzbogacając oferowaną bazę hotelową, dokładnie sprawdzaną. W br. znalazły się w niej m.in. w Egipcie Hurgada, Makady Bay, Soma Bay, El Gouna i Szarm El-Szeich oraz wiele miejscowości w Tunezji – praktycznie we wszystkich dostępnych regionach. Bogata jest również oferta wycieczek w najpiękniejsze miejsca i regiony tych krajów. Więcej szczegółów na temat Viva Club Polska i jego oferty znaleźć można na: www.vivaclub.eu.

W przygotowanej prezentacji przedstawiono zarówno walory turystyczno – wypoczynkowe Egiptu i Tunezji, co w przypadku naszego środowiska stanowiło powtórzenie dosyć dobrze znanych faktów, jak i miejscowości oraz wybrane ośrodki i hotele. Na zakończenie rozlosowano po dwa miejsca w każdym z tych krajów na study tour dla touroperatorów i dziennikarzy zaplanowane na październik. Szczęście uśmiechnęło się do Zosi Rokity, Danki Wieluńskiej, Adama Gąsiora i Bogdana Juchniewicza. Nasi goście odpowiadali również na liczne pytania dotyczące ich oferty, warunków, cen itd.

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top