Wakacje na wsi w Południowym Tyrolu!

 

 

Image

Apetyt gwarantowany

Wakacje w górskim gospodarstwie stwarzają nie tylko możliwość skosztowania tradycyjnych, miejscowych przysmaków przygotowanych ze zdrowych i naturalnych produktów, ale również gwarantują wypoczynek na łonie natury. W Południowym Tyrolu jest ponad 2 000 gospodarstw o łącznej powierzchni 7 400 m² zrzeszonych pod znakiem „Czerwonego koguta”, co gwarantuje standard zakwaterowania, tradycyjną kuchnię regionu oraz malownicze miejsca do pieszych wycieczek.

 

W tym sezonie szczególne uznanie zdobyły wczasy w górskich gospodarstwach. Wybór miejsca do którego się wybieramy nie powinien być przypadkowy – gdy można decydować pomiędzy gospodarstwami dla miłośników: jazdy na rowerze, koneserów wina, fanów zdrowego żywienia, fitness’u, dla alergików lub dla rodzin z dziećmi. Nie ma sposobu na bardziej udane rodzinne wakacje, niż te wspólnie spędzone na farmie.

 

{mosgoogle} 

Rodzice, podczas gdy ich pociechy poznają uroki wsi, mogą odpocząć od miejskiego zgiełku. Najmłodsi, którzy nie mieli wcześniej okazji docenić uroków wsi, dowiedzą się jak doić krowę, jak z mleka powstaje masło i dlaczego jabłko zerwane prosto z drzewa jest najsmaczniejsze.

Image

Krowa jaka jest …

 

Rodzinna przejażdżka na rowerze lub piesza wędrówka z przewodnikiem, który opowie najciekawsze legendy i historie odwiedzanych miejsc, dostarczą niezapomnianych wrażeń dla rodziców oraz dzieci. Po dniu pełnym wrażeń w zdrowym, górskim klimacie atrakcją będzie drzemka na stogu siana.

Image

Oddychaj pełną piersią

 

Alternatywą dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek jest wspinaczka, Nordic walking, jazda na rowerze górskim. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą skakać na paralotni lub wybrać się na spływ pontonem rwącą rzeką – te atrakcje czekają na gości we włoskim Południowym Tyrolu. Fani pieszych wycieczek mogą skorzystać z ponad 11 000 kilometrów tras z malowniczymi widokami na słoneczne Dolomity. Dodatkowe informacje i rezerwacje na stronie: www.suedtirol.info lub www.redrooster.it

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top