TAP PORTUGAL: 6 RAZY W TYGODNIU Z LIZBONY DO WARSZAWY

Flagowy portugalski przewoźnik lotniczy TAP Portugal, zwiększa do sześciu tygodniowo liczbę rejsów z Warszawy do Lizbony. „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rosnący popyt w pełni uzasadnia zwiększenie częstotliwości resjów. W efekcie wskaźniki wykorzystania miejsc w samolotach są znacznie wyższe niż roku temu, mimo ponad 20% wzrostu oferowania.”, podkreśla Marek Sławatyniec z firmy Aviareps, która jest Generalnym Agentem Sprzedaży TAP Portugal w Polsce.

 

 

Portugalski przewoźnik oferuje połączenia z Warszawy i wszystkich polskich portów regionalnych (w formule code-share z LOTem – Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław) do kilkudziesięciu portów na czterech kontynentach, w tym do Nowego Jorku i Miami (nowość). Posiada największą spośród wszystkich linii europejskich siatkę połączeń do Brazylii.

 

Obejmuje ona trzy lotniska w Rio de Janeiro oraz Sao Paulo, Brasilię, Recife, Salvador da Bahia, Natal, Belo Horizonte i Fortalezę. Od czerwca zwiększyła się ona o Porto Alegre. TAP Portugal uhonorowany został dwukrotnie, w roku 2009 oraz 2010, prestiżową nagrodą dla najlepszej linii lotniczej na trasach między Europą a Ameryką Południową.

 

TAP Portugal posiada wyjątkową siatkę połączeń, dzięki której można zwiedzić całą Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a także dotrzeć do wielu atrakcyjnych portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz RPA (Johannesburg).

 

Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Miami, Nowego Jorku i Brazlii programem BOM DIA LISBOA (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

 

Dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie. TAP Portugal jest członkiem STAR Alliance, a za loty TAP Portugal przysługują mile w programie Miles & More! 

 

Dodatkowe informacje na www.flytap.com http://www.youtube.com/tap

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top