WARSZAWA: BUŁGARIA OCZAMI POLAKÓW
W Bułgarskim Instytucie Kultury przy Ambasadzie Republiki Bułgarii w Warszawie 15 lutego otwarto 9 –tą z kolei wystawę fotograficzną „Bułgaria oczami Polaków”. Laureatom wybranych do ekspozycji zdjęć nadesłanych na konkurs fotograficzny „Moja bułgarska podróż” wręczono nagrody. Wystawę otworzyła J.E. Pani Margarita Ganeva, ambasadorka Republiki Bułgarii w Polsce.
WARSZAWA: BUŁGARIA OCZAMI POLAKÓW Dowiedz się więcej »

