SZWAJCARIA: SEZON ZIMOWY OTWARTY

Obraz1To już ostatnie jesienne dni. Kolory drzew nadal są niesamowite! Korzystamy z pogody, a nasze myśli powoli już krążą wokół świąt i zimowego wypoczynku. Zapraszamy na stoki Schilthornu, który 5 listopada ruszył z sezonem sportów zimowych. A co słychać w Davos Klosters? Zachęcamy też do zapoznania się z informacją prasową dotyczącą pobitego przez Koleje Retyckie rekordu świata.

 

Rekord świata pobity!

Obraz2

Najdłuższy pociąg pasażerski.

Próba uruchomienia najdłuższego pociągu pasażerskiego na świecie i pobicia rekordu świata przez Koleje Retyckie zakończyła się sukcesem. W sobotę 29 października Kolej Retycka poprowadziła najdłuższy wąskotorowy pociąg pasażerski na świecie trasą wpisaną na Listę światowego dziedzictwa UNESCO

Więcej o rekordzie

 

 

 

 

 

Schilthorn zaprasza!

Obraz3

Sezon narciarski otwarty!

W sobotę, 5 listopada 2022 roku na Schilthornie rozpoczął się nowy sezon sportów zimowych. Do połowy grudnia kolejka linowa na Birg i wyciąg krzesełkowy Riggli będą czynne dla gości w każdy weekend, a bilety jednodniowe dostępne są w cenie biletu ulgowego.

Więcej o zimie na Schilthornie

 

 

 

 

 

Zima w Davos Klosters.

Obraz4

Skipassy i oferty specjalne.

Karnety jednodniowy, wielodniowe i skipassy na kilka dni. W porównaniu z innymi krajami, ceny skipassów w Davos Kloster wzrosły o jedynie 2% w stosunku do ubiegłego sezonu, podczas gdy w Austrii nawet 5% do 8%. Goście pozostający na min. 1 noc mogą korzystać z listy dodatkowych atrakcji już za 5 CHF. Off piste, rakiety, biegówki i wiele innych.

 

 Więcej o ofercie Davos Klosters

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top