SZWAJCARIA: RUSZYŁA NOWA PROMOCJA

Obraz1Po zeszłorocznym sukcesie filmu z Robertem de Niro, który znalazł się w dziesiątce najbardziej udanych filmów reklamowych w 2021 roku i który obejrzano ponad 100 milionów razy na całym świecie, powstała kontynuacja wątku z Rogerem Federerem. Obok ambasadora Szwajcarii Rogera Federera wystąpiła w nim światowej sławy aktorka Anne Hathaway. Tym razem ruszamy razem na Grand Tour of Switzerland. Liczymy na to, że najnowsza produkcja spodoba się nie tylko fanom Szwajcarii i tenisa, ale przede wszystkim zainspiruje do podróży. Warto, bo przecież nic nie może przebić Grand Tour.

 
Tenisista w roli przewodnika.

Obraz2Roger Federer, jeden z najbardziej rozpoznawalnych tenisistów świata i jeden z najlepszych w historii tej dyscypliny, zabiera nas na trasę Grand Tour of Switzerland. Podróż Grand Tour po Szwajcarii to niezapomniana przygoda. Trasa prowadzi przez 1643 km, cztery regiony językowe, pięć alpejskich przełęczy, jedenaście miejsc wpisanych na Listę UNESCO i wzdłuż 11 jezior.

Zajrzyj na stronę

 
 
 
Grand Tour po Szwajcarii.

Obraz3Nowy fantastyczny film promujący Grand Tour of Switzerland z parą niezwykłych gwiazd. W ramach fikcyjnej fabuły gwiazdy wyruszają w podróż trasą Grand Tour of Switzerland. Roger Federer, podobnie jak w zeszłym roku, znów musi się zmierzyć z niezbyt miłą niespodzianką.

Obejrzyj video

 
 
Roger Federer i Anne Hathaway.

Obraz4Szwajcarski tenisista Roger Federer w tym roku połączył swoje siły z wielokrotnie nagradzaną aktorką Hollywood oraz zdobywczynią Oscara Anne Hathaway. Wspólnie promują Grand Tour of Switzerland. Gwiazdy wystąpiły w najnowszym filmie, który jest częścią światowej kampanii promującej Grand Tour of Switzerland. Podczas niezapomnianej wyprawy tą trasą można zobaczyć to, co w Szwajcarii najlepsze.

Więcej o kampanii

 
 
 
Siłami wody.

Obraz5Dzięki kolejce linowej goście docierają na szczyt 2970 m n.p.m. w ciągu 32 minut z dolnej stacji w Stechelberg. Cała energia elektryczna potrzebna do zasilania kolejek linowych jest wytwarzana zaledwie kilkaset metrów od dolnej stacji kolejki dzięki imponującej mocy wodospadów w dolinie Lauterbrunnen. Podróż na Schilthorn jest w pełni ekologicznym doświadczeniem.

Więcej o Schilthornie

 
 
eGuide trasą GToS.

Obraz6Bezpłatny przewodnik trasą Grand Tour. Szczegółowe opisy odcinków, ciekawostki, przydatne informacje i mnóstwo inspiracji. Dla planujących swoją pierwszą podróż, dla wracających do Szwajcarii, dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej. Polecamy!

Pobierz bezpłatny przewodnik

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top