SZWAJCARIA: NOWOŚCI TURYSTYCZNE- MARZEC 2022

Obraz1Zima trwa, a Szwajcaria zniosła niemal wszystkie ograniczenia, pozostawiając jedynie obowiązek noszenia maseczek w transporcie publicznym. Coraz mniej ograniczeń i swoboda podróżowania.

 

Podróż do Szwajcarii

Obraz2

Aktualne zasady wjazdu.

Od czwartku, 17 lutego Szwajcaria zniosła większość ograniczeń związanych z pandemią. Zmiany dotyczą osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Osoby przyjeżdżające z UE nie muszą okazywać certyfikatów szczepień, ani testów (również w restauracjach, hotelach). Nie trzeba też wypełniać formularza wjazdowego. Maseczki obowiązują tylko w transporcie publicznym.

Sprawdź zasady

 

 

 

 

Kampania 100% kobiet.

Obraz3

Od kobiet i dla kobiet.

Kampania 100% Kobiet to wyjątkowe oferty i wydarzenia stworzone przez kobiety i dla kobiet. Po sukcesie Kampanii w 2021 zdecydowano, że kampania 100% Kobiet będzie kontynuowana przez kolejne trzy lata (2022-2024). W tym roku główny nacisk położony jest na wspinaczkę górską oraz sporty outdoorowe./p>

Więcej o kampanii

 

 

 

Szwajcarskie co nieco.

Obraz4

Co było i co nas czeka?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania, które odbyło się 17 lutego. Przedstawiamy w nim podsumowanie minionego roku oraz plany na kolejny 2022 rok. Zdradzamy tematy, które w nowym roku będą dla nas najważniejsze: Swisstainable, Grand Tour of Switzerland czy 100% kobiet to tylko część z nich.

 

 Obejrzyj nagranie

 

 

Alpejski Puchar Świata.

Obraz5

Cztery idealne destynacje.

Puchar Świata w narciarstwie na Lauberhorn, w St. Moritz, Narciarski Puchar Świata Adelboden i Zawody Pucharu Świata w Crans-Montana to spektakularne zawody światowe na śniegu, w doskonałych warunkach. Nie może na nich zabraknąć najbardziej zagorzałych fanów sportów zimowych, warto odwiedzić te miejsca już po zawodach i przetestować trasy!

Poznaj te wyjątkowe miejsca

 

 

 

Zimowa opowieść.

Obraz6

Na całe życie.

Chasa Ramoschin to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w wiosce Tschierv, będącej częścią Biosfery Val Müstair. To też miejsce, które zbliża ludzi, nieraz na całe życie, o czym przekonała się Christiny Aenishänslin, która na jednym z obozów poznała swojego przyszłego męża.

 

 Poznaj zimową opowieść

 

 


 

 

Broszury o Szwajcarii.

szwajcaria 9

Planujesz wyprawę do Szwajcarii?

Nasze mapki to idealne źródło inspiracji.

Bezpłatne materiały z przyjemnością prześlemy pocztą – wystarczy kliknąć na poniższy link i podać nam adres do wysyłki.

Zamówienie zestawu broszur

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top