SWISS ponownie Europe’s Leading Airline

 

Image

World Travel Awards

 

W czternastej edycji World Travel Awards SWISS otrzymał tytuł „Europe’s Leading Airline”. Nagrody, uważane za jedne z najbardziej prestiżowych w turystyce, zostały rozdane w Newcastle 9 października 2007.

 

„Wspaniale otrzymać tę nagrodę,” powiedział Christoph Beckmann, Chief Marketing and Strategy Officer w SWISS. „Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że specjaliści w dziedzinie podróży ze 190 krajów wybrali SWISS najlepszym przewoźnikiem w Europie. Ta nagroda potwierdza raz jeszcze, że na rynku turystycznym doceniany jest nasz wysoki poziom obsługi, nasza gościnność i dążenie do inowacji”

 

 

 

{mosgoogle} 

To już drugi raz z rzędu, kiedy SWISS zdobyło to zaszczytne wyróżnienie dla wiodącej linii europejskiej. W edycji 2007 konkurowało jeszcze 14 linii, co dla SWISS jest bodźcem do dalszego utrzymywania standardów najwyższej jakości.

 

 

World Travel awards są przyznawane za wyjątkowe dokonania w sektorze turystyki i podróży i opierają się na opinii ponad 150 000 agentów z całego świata. Nagrody są przyznawane od 1983 roku przez, mieszczący się w Londynie, koncern medialny World Travel Awards Ltd. (www.worldtravelawards.com ).

 

Na zdjęciu: Gregor Koncilja, SWISS Country Manager UK & Ireland, otrzymuje nagrodę dla wiodącej linii europejskiej z rąk Grahama E. Cooke, Prezesa i Założyciela World Travel Awards.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top