SNOW EXPO: NARODOWY SKI TEST 2019 W KASINIE WIELKIEJ

12–13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu. Absolutnie za darmo będzie można zobaczyć i przetestować narty oraz deski BLOSSOM, ELAN, DYNASTAR, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, WED’ZE, VOLKL. Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI.

 

Przy okazji można będzie spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów. W ten weekend w Kasinie Wielkiej spotkają się najwięksi pasjonaci narciarstwa i snowboardu. Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20. Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.

Kasina SKI to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

„SNOW EXPO na śniegu” oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w Kasina SKI. Więcej informacji na www.snowexpo.pl

PROGRAM NARODOWY SKI TEST

SOBOTA, 12 stycznia 2019: 9.00 – 15.00 – pierwsza część testów, w jej trakcie przewidujemy godzinę (11.00 – 12.00) dla zaproszonych gości VIP i dziennikarzy 18.00 – 20.00 – druga część testów.

NIEDZIELA, 13 stycznia 2019: 9.00 – 15.00 – testy

Partnerem honorowym SNOW EXPO jest Polski Związek Narciarski. Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym firma RENAULT POLSKA. Partnerem sportowym DECATHLON POLSKA

                                                                                    * * *

DOJAZD DO KASINY Kasina Ski znajduje się w Kasinie Wielkiej w Małopolsce: 1. Dojazd własny – Kierunek z Krakowa na Mszanę Dolną, Limanową. Własny transport jest wygodny i szybki. 2. Dojazd komunikacją publiczną – połączenia z Krakowa do Mszany Dolnej, a stamtąd do Kasiny Wielkiej. 3. Darmowy Skibus z Krakowa do Kasiny Ski. Kasina Ski dla swoich klientów uruchamia w sezonie zimowym darmowego Ski Busa, który kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim.

Trasa Ski Busa: Kraków Płaszów – Wieliczka-Gdów – Dobczyce – Wiśniowa – Kasina: Poniedziałek-Niedziela 7:00, 10.00, 13.05, 17.20 Kasina – Wiśniowa – Dobczyce – Gdów – Wieliczka – Kraków Płaszów Poniedziałek-Niedziela 11.50, 14.15, 16.10, 22.10 Przystanki: * Kraków Płaszów – dworzec PKP * Wieliczka parking Kopalnia Soli/Restauracja Kopalnia Smaku * Gdów Biedronka * Dobczyce dworzec dla busów (ul. Witosa) * Kasina SKI

TELEFONICZNA REZERWACJA MIEJSC SKI BUSA: 789 443 547 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top