SELECTOURS 2009

SELECTOURS 2009

 Unowocześnianie wizerunku, sporo nowości

Selectours Prace nad unowocześnianiem wizerunku firmy oraz informacje o nowościach na sezon letni 2009 były tematem prezentacji w „Globtroterze” biura podróży „SelecTours” z Warszawy. Naszymi gośćmi byli: prezes i właściciel założonej w 1992 roku firmy Sami Bakluti, dyrektor biura Joanna Braham i odpowiadająca za wdrażanie unowocześnianego wizerunku biura Izabela Szafrańska.

Od początku działalności, podkreśliła ta ostatnia, firma działa na zasadzie troski o jakość oferty i usług. Zapewnia klientom profesjonalną obsługę we własnych biurach w Warszawie, Poznaniu i Chorzowie, a także poprzez ponad 2000 agentów sprzedających imprezy biura. I zbiera za to uznanie klientów oraz branżowe nagrody i wyróżnienia. W br. biuro zmieniło logo i unowocześnia swój wizerunek. Podkreśla dwie części składowe nazwy firmy: Select – wybrany i Tours – podróże. Sukcesywnie zmienia – na jasnozielone – barwy firmowych autokarów oraz gadżetów. Za 2 tygodnie jej strony internetowe będą w nowej szacie. Bardziej funkcjonalne i atrakcyjne graficznie, z nowoczesnym systemem rezerwacji one line, o przejrzystym układzie, z czytelnym, przyjaznym użytkownikowi menu, dobrze widoczną wyszukiwarką, łatwym obliczaniem dokładnych kosztów wycieczki dla kilku osób, np. rodziny, praktycznym schowkiem pozwalającym na zapisywanie wybranych wycieczek i łatwym dostępem do niego w dowolnej chwili oraz newsletterem. Zmiany te mają na celu jeszcze lepsze dostosowanie się biura do oczekiwań klientów w obecnym, szczególnie trudnym okresie dla całej turystyki.
SelectoursOfertę firmy na lato 2009, zawartą w blisko 200–stronicowym katalogu, który otrzymali wszyscy uczestnicy spotkania, przedstawiła dyr. Joanna Braham. Szczegóły można znaleźć na: www.selectours.pl, ograniczę się więc do spraw najważniejszych. Biuro specjalizuje się przede wszystkim w organizacji wyjazdów do Tunezji, Egiptu oraz Maroka. W Tunezji do Hammametu, Nabeul, Sousse, Monastiru, Mahdii – nie tylko z pobytami na śródziemnomorskich plażach, ale również wycieczkami. M.in. na Saharę ze zwiedzaniem po drodze zabytków takich jak amfiteatr El Djem, słone jezioro Chott El Djerd i święte miasto islamu Kairuan. Jak również do innych wartych zobaczenia miejsc od Tunisu i Kartaginy na północy po wyspę Dżerba na południu.
W Egipcie SelecTours proponuje wypoczynek w Hurgadzie, El Gounie, Makadi Bay oraz w Sharm El Sheik i Tabie na półwyspie synajskim. A z tych miejscowości, w zależności od ich położenia, wycieczki: do klasztoru św. Katarzyny i na górę Mojżesza na Synaju, do Jerozolimy i Petry w Jordanii. Lub do antycznych Teb: Luksoru, Karnaku i Doliny Królów, a także rejsy po Nilu oraz pustynne safari na quadach. W Maroku przede wszystkim pobyt w Agadirze nad Atlantykiem oraz tygodniowe zwiedzanie miast cesarskich, lub krótsze wycieczki z miejsca wypoczynku. Tę podstawową ofertę firma systematycznie rozszerza. Najpierw o Jordanię – jako jedyne biuro podróży wprowadziła ona w 2008 roku bezpośrednie loty czarterowe Warszawa – Amman, o Syrię – z możliwością przekraczania jej granicy ze śladami w paszportach pobytu w Izraelu, a także o Cypr i Teneryfę.
SelectoursW 2009 dojdzie do tego Turcja – pobyty na Riwierze Tureckiej z możliwością udziału w wycieczkach m.in. do Troi, Pergamonu, Miletu, Kapadocji, Pamukkale. Latem Dżerba z bezpośrednimi lotami. Od 31 maja SelecTours uruchamia bezpośrednie loty z Warszawy i Katowic do Dubaju, z ofertą wypoczynku w 4 emiratach arabskich, w tym jedynym: Fujairah, nad Oceanem Indyjskim. Natomiast 15 czerwca rozpoczną się bezpośrednie loty czarterowe z Katowic do Agadiru. Firma oferuje podróże z wielu miast Polski: Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Rzeszowa. Oferta jest więc duża, stosowane są rabaty, gratisowe wycieczki, podobnie – w przypadku wczesnej rezerwacji – wypoczynek dzieci do lat 14 w hotelach oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie, promocyjne wyjazdy rodzinne itp.

Cezary Rudziński
Zdjęcia autora.

Dodane 08 05 09

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top