SAMOCHÓD Z WIZZ AIR

 

 

Od 12 listopada br. klienci linii lotniczych Wizz Air mają możliwość podczas rezerwacji biletów lotniczych także wynająć samochód, który będzie do ich dyspozycji w dniu przyjazdu do docelowego lotniska. Cena wynajęcia pojazdu jest doliczana do całkowitej kwoty w końcowym etapie rezerwacji biletów lotniczych.

 

Wizz Air oferuje atrakcyjne ceny usług w 106 miastach z siatką połączeń lotniczych Wizz Air w 36 krajach. Wizz Air poinformował o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą rentalcars.com. Platforma wynajmu samochodów zapewnia obsługę klientów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, w wielu językach i kilku walutach.

 

Rentalcars.com jest największą na świecie platformą wynajmu samochodów. Prowadzi ponad 4.7 mln rezerwacji rocznie w 24 tys. miejsc na świecie. Oferuje klientom usługi online w 180 krajach na świecie, w ponad 42 językach i w wielu walutach. Wszyscy klienci rentalcars.com posiadają telefoniczny i mailowy dostęp do wielojęzycznego centrum rezerwacji. Rentalcars.com jako część Priceline Group (Nasdaq: PCLN) jest członkiem grupy firm takich jak: Booking.com, Priceline.com, Agoda.com, KAYAK i OpenTable. Siedziba firmy mieści się w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii. Obecnie platforma zatrudnia ponad tysiąc osób.

 

„Tanie loty Wizz Air na międzynarodowych trasach dostępne są z siedmiu lotnisk w Polsce. By zapewnić naszym pasażerom najwyższej jakości usługi wynajmu samochodów we wszystkich miastach obecnych w bogatej siatce połączeń Wizz Air, zdecydowaliśmy się na partnerstwo z wiodącą światową firmą oferującą platformę online dla podobnych usług – mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

 

Podczas szybkiego i przejrzystego procesu rezerwacji WIZZ, klienci będą mieli możliwość wyboru pojazdu, jako dodatkowej opcji. Mając na uwadze wygodę pasażerów, płatność za wynajęcie auta zostanie doliczona do całkowitej kwoty, w końcowych etapach rezerwacji. W Wizz Air wierzymy, że komfortowa podróż zaczyna się już w momencie wygodnych zakupów online, ale nie kończy wraz z relaksującym lotem na pokładzie Airbus A320. Dodatkowe usługi WIZZ zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zwiększeniu komfortu naszych pasażerów” – dodaje.

 

„Cieszy nas perspektywa współpracy z Wizz Air – mówi Peter Rooney, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu rentalcars.com. Będziemy wspierać system online wynajmu samochodów i dzięki temu przyczyniać się do rozwoju korzyści biznesowych przewoźnika. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej jakości usług wynajmu samochodów dla klientów Wizz Air i konsekwentne zwiększanie bazy powracających, zadowolonych pasażerów”.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top