RYANAIR: NOWOROCZNA OFERTA

 

Linia Lotnicza Ryanair wprowadza noworoczną ofertę. W styczniu, lutym i marcu 2015 r. z Warszawy do Brukseli będzie można polecieć w jedną stronę za 39 zł. Po kraju, z Warszawy do Gdańska, już od 19 zł. Od 26 marca przyszłego roku Ryanair będzie latać z Warszawy – Modlina do Kopenhagi raz dziennie. Noworoczna oferta tanich lotów Ryanaira zawiera opłaty i podatki, zatem pasażerowie, którzy będą podróżować tylko z bagażem podręcznym i nie będą korzystać z opcji wyboru miejsc lub pierwszeństwa wejścia na pokład, mogą zarezerwować bilet w w/w cenie.

 

Bilety do Brukseli i do Gdańska muszą zostać zarezerwowane do poniedziałku 5 stycznia 2015 r., przed północą ( godz. 24:00) na stronie www.ryanair.com. Ryanair rozwija się dynamicznie w swojej nowej bazie w Warszawie -Modlinie, która została uruchomiona 23 października. W porcie lotniczym Warszawa – Modlin stacjonują obecnie dwa samoloty. 28 października rozpoczęły się loty krajowe, dwa razy dziennie rano i wieczorem, z Warszawy – Modlina do Gdańska i Wrocławia. Letni rozkład połączeń linii lotniczej Ryanair zawiera: 8 nowych połączeń tj. do Aten, do Fuerteventury, do Glasgow, na Gran Canarię, do Kopenhagi, do Lizbony, do Madrytu i na Teneryfę, 33 połączenia z Warszawy – Modlina (łącznie), a także loty krajowe dwa razy dziennie z Warszawy do Gdańska i Wrocławia. Łącznie 160 lotów tygodniowo i 2,5 mln klientów rocznie.

 

– Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego połączenia z Warszawy/Modlin do Kopenhagi na lato 2015 r. Ryanair bardzo dynamicznie zwiększa swą obecność w Warszawie/Modlin. – mówi Klaudia Kałążna – manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair. Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Wyjątkowo od tego roku mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny. – kontynuuje.

 

2014 r. był kolejnym rokiem pełnym sukcesów dla linii lotniczej Ryanair w Polsce . Otworzyliśmy dwie kolejne bazy w Warszawie i w Gdańsku, jak również uruchomiliśmy loty krajowe. Przewieźliśmy aż 6.5 mln pasażerów, a w 2015 r. obsłużymy 7 mln klientów latających z i do Polski, co przyczyni się do wygenerowania 7 tys. miejsc pracy. – podsumowuje rok K. Kałążna z Ryanair. Jesteśmy linią lotniczą numer 1 w Polsce i chcielibyśmy jeszcze bardziej przyczyniać się do rozwoju sektora turystycznego, jak również całej polskiej gospodarki. Jesteśmy dumni z tego, że Polacy nam zaufali i korzystają coraz częściej z naszych usług.

 

Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! – kontynuuje K. Kałążna. Wraz z życzeniami na 2015 r. ogłaszamy Noworoczną Ofertę Ryanaira: nasi pasażerowie mogą teraz polecieć z Warszawy do Brukseli za zaledwie 39 zł. Dotyczy to podróży w styczniu, lutym i marcu w jedna stronę. Mogą także latać najtaniej po kraju tj. już od 19 zł. Bilety będą w sprzedaży do północy w poniedziałek 5 stycznia. Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane. – dodaje.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top