PODLUBELSKA „MARZANNA” Z NOWYM HOTELEM

Znane z doskonałej regionalnej kuchni Siedlisko Folkloru „Marzanna” w podlubelskiej Niedrzwicy Kościelnej wzbogaciło się o nowy obiekt – elegancki hotel na 60 miejsc.
 
Grupa dziennikarzy Stowarzyszenia „Globtroter” z prezesem Sławomirem Bawarskim uczestniczyła w jego otwarciu.
 
W miniony weekend w Siedlisku Folkloru „Marzanna” świętowaliśmy otwarcie nowego hotelu, który właściciele siedliska Marzanna i Władysław Boruchowie zbudowali przy wsparciu z unijnych funduszy.
Dzięki hotelowi w imprezach o randze ogólnopolskiej, takich jak Święto Bigosu Polskiego odbywające się każdego roku w listopadzie czy festiwale muzyki folklorystycznej, w przedsięwzięciach tych będzie mogło brać znacznie więcej osób spoza Lubelszczyzny.
 
Położenie Niedrzwicy Kościelnej jest doskonałe do wypadów turystycznych.
Niedaleko stąd do Lublina ze wspaniałą starówką, Kazimierza Dolnego, starego Kraśnika będącego bramą i początkiem Roztocza, kurortu Nałęczowa z sanatoryjnym parkiem. Tylko nieco dalej są Puławy i Janowiec nad Wisłą. Na miłośników pieszych i rowerowych wędrówek czekają trasy wycieczkowe, na amatorów wędkowania – stawy rybne. Hotelowe wnętrza zaaranżowano na stylowe, swojskie, przytulne pokoje są znakomicie wyposażone.
 
Zdjęcia autorki

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top