PLL LOT ROZWIJAJĄ SKRZYDŁA

Od początku 2016 roku PLL LOT ma dużo większą i jeszcze atrakcyjniejszą ofertę dla pasażerów z Polski i innych krajów Europy. Od minionego weekendu samoloty przewoźnika latają także do: Barcelony, Zurychu, Zagrzebia, Dusseldorfu, Kiszyniowa, Belgradu i Erewania. W ciągu trzech najbliższych miesięcy LOT uruchomi i wznowi kilkanaście połączeń europejskich i jedno nowe połączenie dalekiego zasięgu – do Tokio. Narodowego przewoźnika już nie obowiązują obostrzenia Komisji Europejskiej. LOT ma ambicję w ciągu najbliższych kilku lat odzyskać pozycję lidera w Polsce i stać się największym przewoźnikiem sieciowym w Nowej Europie. Jego oferta jest skierowana nie tylko dla pasażerów z Warszawy, ale także z innych miast w Polsce i Europie.

 

Już 13 stycznia Boeing 787 Dreamliner LOT-u poleci w pierwszy bezpośredni rejs na nowej trasie dalekiego zasięgu z Warszawy do Tokio. Do końca marca do siatki LOT-u dołączą jeszcze m.in. Ateny, Bejrut, Nicea, Kluż–Napoka, Koszyce, Połąga, Charków, Luksemburg, Lublana oraz Wenecja.

Od początku tego roku to LOT zapewnia najkrótszą i najwygodniejszą podróż także do Barcelony, Zurychu, Zagrzebia, Dusseldorfu, Kiszyniowa, Belgradu czy Erewania. – mówi Marcin Celejewski, p.o. prezesa LOT-u. – Jesteśmy pewni, że nowa siatka połączeń jeszcze lepiej odpowie na potrzeby naszych pasażerów i wszystkich tych, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z naszych usług.

– Nowe połączenia to jednak nie wszystko. Rozwijamy gamę naszych usług dodatkowych, otworzyliśmy nową, wygodniejszą strefę odpraw na Lotnisku Chopina w Warszawie i jeszcze większą wagę przykładamy do jakości obsługi i opieki nad naszymi pasażerami. Wszystko po to, by podróż LOT-em była dla nich doświadczeniem maksymalnie komfortowym, przyjemnym i bezstresowym – dodaje.

LOT zapowiada, że rozpoczynając walkę o pasażerów, będzie w br. także jeszcze intensywniej walczył o rynek. Przewoźnik, jako jedyna linia lotnicza, oferuje rejsy z wygodnymi i bezproblemowymi przesiadkami w swoim hubie w Warszawie, który jest dziś, zdaniem przewoźnika, najlepszą alternatywą dla dużych i zatłoczonych portów przesiadkowych w Europie Zachodniej.

Budujemy naszą ofertę tak, by każdy pasażer mógł podróżować tak jak chce i za ile chce. – zapowiada prezes Celejewski. – Dzięki temu już dziś oferujemy w dobrej cenie dużo bardziej atrakcyjny produkt niż inni duzi przewoźnicy. Jesteśmy bliżej naszych pasażerów, nastawieni na spełnianie ich indywidualnych potrzeb. Teraz dzięki bardziej rozbudowanej mapie połączeń liczba osób wybierających LOT będzie stale rosła – dodaje.

LOT jest jedynym przewoźnikiem w Europie, który wszystkie rejsy dalekiego zasięgu wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner. – mówi Adrian Kubicki, rzecznik prasowy LOTu. Jest też jedyną linią, która przypadku lotów krótkodystansowych – tak jak na rejsach dalekodystansowych – oferuje aż 3 klasy podróży, z których każda spełnia indywidualne wymagania i oczekiwania pasażerów.

Obecnie, oprócz LOT Business Class, przewoźnik oferuje również klasę LOT Premium Economy Class, która łączy w sobie przystępną cenę i wiele usług znanych dotąd z klasy biznes, takich jak posiłek na pokładzie czy priorytetowa odprawa. Z kolei dla pasażerów Economy Class LOT stworzył specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą nawet o 30%. Ponadto w każdej z klas LOT oferuje rozbudowaną gamę produktów i usług dodatkowych, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top