NIEMCY – W PRZYJAŹNI Z NATURĄ

Niemcy

© DZT/Florian Trykowski

 

Jesteś zwolennikiem zrównoważonego rozwoju? Podróżujesz w sposób przyjazny dla klimatu, a na wakacjach nie zapominasz o środowisku? Jeśli tak, to chcemy Ci zaproponować kilka wakacyjnych miejsc, które spełniają powyższe wymagania. Poniżej znajdziesz propozycje ofert urlopowych w Niemczech ukierunkowanych na zrównoważony rozwój. Mamy nadzieję, że lektura naszego newslettera będzie dla Ciebie czystą przyjemnością – Feel Good!

 

 

 

Zielone miasta
Niemcy

© visitBerlin/Dagmar Schwelle

 

 

Odkryj zielone oblicze miast! Tu butiki i markety, tam muzea i galerie sztuki. Miasta kuszą wyjątkową atmosferą i tempem życia. Restauracje zapraszają na chwilę przerwy oferując sezonowe dania lokalnej kuchni. Ale miasta mają też oazy spokoju. Rozległe parki zapewniają odpoczynek jak na wsi, a przyjazne dla klimatu formy transportu pozwolą Ci szybko i wygodnie dotrzeć do ulubionego miejsca.

Odkryj zielone miasta

 

 

 

 

 

 

 

Odkryj piękno przyrody
Niemcy

© Lookphotos/Daniel Schoenen

 

 

Daj się oczarować pięknem przyrody! Na turystycznych szlakach pieszych i rowerowych możesz do woli rozkoszować się pięknem krajobrazu. Trenuj, zwiedzaj i odpoczywaj. Ciesz się sezonowymi potrawami ze świeżych lokalnych składników w otoczeniu pięknej przyrody: tak smakują wakacje w Niemczech.

Zobacz piękno przyrody

 

 

 

 

 

 

Relaks dla ciała i duszy
Niemcy

© DZT/Günter Standl

 

 

 

Ochrona środowiska pozwoli Ci dłużej cieszyć się pięknym otoczeniem podczas wakacji. Relaksujące miejsca i zasady zrównoważonego rozwoju to idealny początek wymarzonego wypoczynku. Od nowoczesnych domów wakacyjnych z możliwością oglądania gwiazd po noclegi w zabytkowym kompleksie zamkowym – w Niemczech znajdziesz wyjątkowe miejsca noclegowe, które działają w sposób zrównoważony i zachwycają gości ofertą dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Znajdź nocleg

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy

© DZT/Ben Wiesenfarth

Nauka przez zabawę

 

 

Czy pamiętasz jak szumi las? Wiesz, co myślą pszczoły i jak można żyć w sposób bardziej zrównoważony? Wiele interaktywnych muzeów i biur informacji turystycznej w Niemczech zachęcają do korzystania z ofert, które nie tylko gwarantują wypoczynek i relaks, ale też w ciekawy sposób uczą jak dbać środowisko i klimat. Takie wakacje mają podwójną wartość!

Czytaj więcej

 

 

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top