NIEMCY: PODRÓŻE WIRTUALNE

Discover Germany

 

Niemcy zachecają do poznawania ich kraju w internecie. Oto informacja, jaką na ten temat otrrzymalismy z DZT – Niemieckiej Centrali Turystyki.

Magiczne miejsca, historyczne miasta i miasteczka oraz malownicze krajobrazy – Niemcy mają do zaoferowania pełno inspirujących i przyciągających atrakcji turystycznych. Zanim ponownie wyciągniemy walizki z piwnicy, skierujmy nasze myśli na podróże, do wspaniałych miejsc dających odpoczynek i wytchnienie od codzienności. Jednego możemy być pewni: wcześniej czy później granice zostaną otwarte, a świat znów stanie przed nami otworem. Do tego czasu musimy chyba pogodzić się z podróżami wirtualnymi – niech one nas zainspirują do zwiedzania w realnym świecie najbliższej przyszłości.

 

Hamburg

 

Wirtualne TOP-atrakcje

Siedzenie w domu z nosem na kwintę nikomu nie poprawi humoru. W Niemczech jest wiele miejsc i zabytków, które zapraszają do wirtualnego spaceru i zwiedzania. Co powiesz na wycieczkę po Elbphilharmonie w Hamburgu albo spacer po słynnej Pinakotece w Monachium?

odkryj wirtualne atrakcje

 

 

Pikno natury

Piękno natury

Ciche jeziora, potężne góry i tajemnicze lasy – Niemcy pełne są cudów natury. Masz ochotę wskoczyć w wędrowne buty i udać się na wycieczkę w otoczeniu wspaniałej przyrody? Twoje myśli nie muszą razem z tobą „zostać w domu” – one mogą przenieść cię w inny świat… każdy może marzyć…

 

 

Smaki

 

Jak smakują Niemcy

Przez żołądek do serca – również wtedy, kiedy chodzi o smaki danego kraju! Podróż do Niemiec oznacza wspaniałą i bogatą w aromaty kuchnię. „Zostań w domu” nie oznacza, ze nie możesz odbyć kulinarnej wycieczki po Niemczech. Kilka przepisów regionalnych, niemieckich specjałów znajdziesz na naszej stronie #DiscovergermanyfromHome 

zobacz jak smakują Niemcy

 

 

Wiedza

Wiedza i zabawa

Berlin jest stolicą Niemiec, Monachium stolicą Oktoberfestu – to wie każdy. Ale skąd tak naprawdę pochodzą szwabskie pierożki i który słynny, amerykański aktor ma niemieckie korzenie? Rozwiąż quiz, a dowiesz się wiele interesujących rzeczy.

rozwiąż quiz...

 

 

InstagramNiemcy na instagramie

Czy to w marzeniach, czy przy opracowywaniu planu rzeczywistej wycieczki – instagram przybliży i najciekawsze, niemieckie atrakcje turystyczne i wspaniałe krajobrazy. Zobacz fantastyczne zdjęcia – niech cię zainspirują na najbliższą podróż zagraniczną.

zobacz zdjęcia

 

 

Playlista na dobry humor

Muzyka pomaga przetrwać trudne chwile i w sekundę poprawia humor. Klasyka, stare szlagiery, techno albo pop – każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po muzycznych Niemczech. Skorzystaj z naszej playlisty i posłuchaj kilku muzycznych hitów. playlista...

 Playlista

Frankfurt nad Menem wirtualnie

Dzięki nowoczesnej technologii możesz przenieść się do Frankfurtu nad Menem i zwiedzić Stare Miasto. Jedyne, czego potrzebujesz, to aplikacja i smartfon. Zobacz jak wejść do wirtualnej rzeczywistości i pospacerować po mieście.

ściągnij aplikację i zwiedzaj

Nadchodzące wydarzenia .

Beethoven w wirtualnej rzeczywistości

Choć obecna sytuacja wpłynęła na wiele wydarzeń zaplanowanych z okazji 250. urodzin Beethovena, nasi partnerzy nie zrezygnowali z obchodów jubileuszowych i stworzyli cyfrowy program kulturalny.

wirtualny Beethoven

Zobacz kalendarz wydarzeń

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top