NIEMCY: DZIŚ MARZENIA, JUTRO PODROŻE

Discover Germany

 

Z DZT – Niemieckiej Centrali Turystyki – otrzymalismy kolejne informacje zachęcające do zwiedzania Niemiec po pandemii. Oto one:

Z każdym dniem słońce coraz mocniej świeci i lato stoi tuż za progiem: jeśli lubisz spędzać wakacje aktywnie i do tego na świeżym powietrzu, Niemcy są idealnym miejscem do takiego wypoczynku. Bajkowe lasy, które zachęcają do wędrówek, długie linie brzegowe – idealne na spacery i wycieczki rowerowe oraz krystalicznie czyste jeziora gwarantujące wspaniałe chwile nad wodą. To wszystko już dziś czeka na Ciebie. Zadbaj o formę i zaplanuj następne aktywne wakacje w Niemczech.

 

de1

 

Marzenia o podróżach

Bujne kwiatowe łąki, cudowne górskie krajobrazy, lasy pełne podań i legend, malownicze stare miasta i zachody słońca nad morzem: Niemcy jako cel podróży turystycznych pełne są zaskakujących niespodzianek. Niektóre miejsca nadal pełne są jeszcze nieodkrytych, historycznych tajemnic i zakątków. A może to w Niemczech czeka na Ciebie podróż pełna przygód i wspaniałych doznań…

zobacz film

 

 

de2

Piękne widoki

Wirtualne podróże i nie tak dawno zapisane w telefonie zdjęcia z wycieczek sprawiają, że nabierasz coraz większą ochotę na wakacje w realnym świecie. Dlaczego zatem nie w Niemczech? Zobacz, co tu czeka na Ciebie i już dziś zaplanuj swój pobyt. Jednym kliknięciem przeniesiesz się w środek akcji. W ten sposób możesz odwiedzić tajemnicze zamki, spektakularne punkty widokowe, malownicze stare miasta i wiele innych atrakcji. piękna widoki wirtualne

 

 

de3

 

Na dwóch kółkach

Wolność na dwóch kółkach oznacza, że możesz jechać dokąd chcesz i tak szybko jak chcesz. Niemcy to kraj przyjazny wszystkim rowerzystom. Nie ma więc znaczenia czy jesteś rowerzystą sportowym czy rekreacyjnym – tu na pewno znajdziesz odpowiedni szlak rowerowy, który pozwoli Ci w przyjazny dla środowiska sposób odkryć wiele miast i przepięknych krajobrazów

odkryj Niemcy na rowerze

 

 

de4

Niemcy twittują

#DiscoverGermanyFromHome” czyli odkryj Niemcy z domu – to nasze turystyczne hasło w czasie pandemii. Najszybszym sposobem na odbycie wspaniałej wycieczki za zachodnią granicę jest skorzystanie z naszego kanału na Twitterze. Śledź „GermanyTourism”, a będziesz zawsze na bieżąco z informacjami i propozycjami wyjazdu, które być może zainspirują Cię do przyszłej podróży po Niemczech.

Niemcy na twitterze

 

 

de5Tam, gdzie nogi poniosą

O szlaku Rennsteig nie można opowiadać bez entuzjazmu w głosie i blasku zadowolenia w oku. Ta najstarsza niemiecka, długodystansowa trasa prowadząca przez Las Turyński, z biegiem czasu stała się kultowym szlakiem wędrownym i mitem dla wielu piechurów. Górskie łąki, szemrzące strumyki i wiele pięknych widoków… czekają … .

wędrówka po Niemczech

 

 

Wellness z historią w tle

Kultura wellness znana jest od 2000 lat. Już starożytni Rzymianie doceniali zbawienny wpływ kąpieli termalnych w Baden Baden na zdrowie i dobre samopoczucie. Uzdrawiająca woda w położonym na południu Niemiec kurorcie tryska z dwunastu podziemnych źródeł zapraszając miłośników dobrego samopoczucia do de6korzystania z „dolce vita” pełną piersią. Nie można czuć się bardziej komfortowo Baden Baden wirtualnie..

 

Spacerem po Bremie

Zwiedzanie Bremy z przewodnikiem online? Dlaczego nie? Pierre zaprasza na krótki spacer po rynku miasta. Mamy nadzieję, że połączenie historycznych faktów i pięknych budynków zainspiruje Cię do przyszłej podróży. Spróbuj wyobrazić sobie, jak stoisz na środku rynku, czujesz słońce na twarzy i słuchasz ciekawych historii o Bremie. Zwiedzanie jest w języku angielskim

przejdź do zwiedzania

de7

Nadchodzące wydarzenia .

Koncerry muzyki klasycznej online

W okresie pandemii część wydarzeń kulturalny została przeniesiona do sieci. Dzięki temu jest ona dostępna dla szerszej publiczności. Zapraszamy na koncerty dostępne w ramach Drezdeńskiego Festiwalu Muzycznego.

więcej informacji

Zobacz kalendarz wydarzeń

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top