ModlinBusem na lotnisko

 

Od 3 września br. na lotnisko w Modlinie będzie można dojechać autobusem z samego centum Warszawy. Wraz z decyzją o ponownym otwarciu lotniska, linia ModlinBus ogłosiła gotowość do otwarcia bezpośredniego połączenia autobusowego Warszawa – Lotnisko Modlin. Przy okazji wznowienia regularnych kursów, przewoźnik wprowadzi nowe, atrakcyjne warunki sprzedaży biletów oraz dogodną lokalizację przystanku przy Pałacu Kultury i Nauki.

Nowy przystanek autobusów ModlinBus znajdować się będzie na parkingu PKiN, naprzeciwko wejścia głównego, czyli od strony ulicy Marszałkowskiej, niedaleko wyjścia ze stacji Metro Centrum. Nowa lokalizacja przystanku została zaplanowana z myślą o pasażerach i dogodnej możliwości przesiadki do innych środków transportu. Ze wspomnianego miejsca od początku sierpnia autobusy Scania Touring HD linii ModlinBus będą gotowe do zabierani pasażerów w kierunku lotniska Modlin. Drugim, jedynym na trasie linii, przystankiem pozostaje pętla autobusowa Metro Młociny.

 

Od 22 lipca br. pasażerowie mogą kupić bilety już od 9 zł w nowym systemie rezerwacyjnym, który premiuje jak najwcześniejsze zakupy. Nowy system sprzedaży oparty jest o rozwiązanie stosowane powszechnie przez linie lotnicze – cena biletu zależy od momentu zakupu i zmienia się wraz z upływem czasu do wybranej przez klienta daty podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasażerowie mogą dojechać na lotnisko już za 9 zł, czyli w cenie niższej niż cena biletu kolejowego do Modlina. – Nowy system rezerwacji jest zgodny z promowoanym przez linię hasłem „Planujesz – Zyskujesz!” – mówi Tomasz Sadowski, kierownik ds. promocji i marketinu Trans Kinetik s.c., operatora bezpośredniej linii ModlinBus na lotnisko w Modlinie. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy system rezerwacji biletów on-line pozwoli wszystkim kupić bilety w atrakcyjnych cenach i w łatwy sposób. Co ważne, od początku sierpnia dogodniejsza również będzie lokalizacja naszego przystanku w centrum Warszawy. Cieszymy się, że możemy na nowo uruchomić bezpośrednie połączenie autobusowe dla pasażerów podróżujących przez lotnisko Modlin – dodaje T. Sadowski.

ModlinBus jest jedynym przewoźnikiem oferującym bezpośredni transport z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie, akredytowanym przez Lotnisko Warszawa- Modlin. Firma powstała w 2012 r. Zatrudnia ok. 20 osób. Posiada trzy nowoczesne autokary, wyposażone w klimatyzację i bezpłatny dostęp do internetu. Kursują z centrum Warszawy na lotnisko w Modlinie. Rozkład jazdy dostosowany jest do rozkładu lotów. Dotąd ModlinBus obsłużył ok. 60 tys. pasażerów. Właścicielem linii ModlinBus jest firma Trans Kinetik.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top