Dodatkowe punkty informacyjne LOT-u na lotnisku Okęcie

 

Polskie Linie Lotnicze LOT zorganizowały dodatkowe punkty informacyjne dla pasażerów w hali odlotów na warszawskim Okęciu. W związku z dużym natężeniem ruchu w szczycie sezonu letniego, LOT podjął decyzję o skierowaniu do hali odlotów dodatkowego personelu, który służy informacją i pomocą pasażerom oczekującym na odprawę.

 

Image

Dodatkowi pracownicy w hali odlotów

W godzinach największego natężenia ruchu na Okęciu, przy głównych wejściach do hali odlotów Terminalu 1 oczekują pracownicy LOT-u, którzy udzielają pasażerom informacji organizacyjnych związanych z rejsami PLL LOT oraz odpowiadają na pytania i pomagają odnaleźć właściwe stanowisko odprawy. Personel znajduje się również przy stanowiskach odprawy dla pasażerów klasy biznes PLL LOT.

 

„Zdecydowaliśmy się przydzielić do pracy na lotnisku dodatkowe osoby, które mają za zadanie informować i pomagać w odnalezieniu właściwego stanowiska odprawy pasażerom oczekującym na rejsy PLL LOT. Pasażerowie są naszymi klientami od momentu zakupu biletu. Chcemy im ułatwić podróż, która zaczyna się jeszcze przed wejściem do samolotu. Liczymy, że pomoc naszych pracowników zminimalizuje niedogodności związane z rozbudową portu” – powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy PLL LOT.

 

Pracownicy LOT-u są obecni w hali odlotów warszawskiego lotniska przez cały rok, gdzie odpowiadają na pytania i pomagają pasażerom. Jednak tego lata, ze względu na bardzo duży ruch, LOT zdecydowanie wzmocnił obsługę w porcie.

Ze względu na inwestycję Polskich Portów Lotniczych na lotnisku Okęcie – trwającą rozbudowę portu lotniczego oraz duże zainteresowanie podróżami w okresie wakacyjnym, LOT zdecydował się dodatkowo ułatwić pasażerom szybkie znalezienie pomocy. W tym celu wszyscy pracownicy LOT-u zostali wyposażeni w charakterystyczne lotowskie czapki i znaczki.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top