Klinika Gwiazd w Globtroterze

Na pierwszym spotkaniu klubowym po wakacjach gościliśmy przedstawicieli firmy La Perla, panią Kalinę Ben Sira – Prezesa Zarządu LA PERLA, pełnomocnika Zarządu Agnieszkę Dral, Agnieszkę Komendarek szefową PR i Beatę Szafarowicz właścicielkę fryzjerskiego Studia METAMORFOZA. Firma LA PERLA zarządza siecią klinik stosujących pełną gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz HI TECH MEDICAL SPA.

 

 Kalina Ben Sira ciekawie opowiadała o samej firmie, historii jej powstania przed dziesięciu laty i dzisiejszych możliwościach oraz o korzystających z jej usług celebrytach. Wymieniane przez nią nazwy zabiegów, programów, aparatów i procedur jak Body Jet, Elixis, Palomar, Smith Shapes, Visage Thermolifting, Bi-One czy Selectif Pro często brzmiały dość tajemniczo zwłaszcza dla kolegów, natomiast koleżanki dziennikarki żywiołowo włączyły się w fachową dyskusję.

 

O niedocenianej często u nas kosmetyce włosów opowiadała pani Beata Szafarowicz właścicielka Studia METAMORFOZA. Goście mówili także o stosowanych przez salony i SPA La Perli kosmetykach szwajcarskiej firmy Valmont uważanych za najdoskonalsze na świecie. La Perla ma także własną linię kosmetyków Beautybox zwłaszcza kremów do twarzy.

 

Firma dysponuje kilkoma salonami w Warszawie i wciąż poszerza swoją ofertę oraz otwiera nowe placówki. Na warszawskim Żoliborzu działa HI TECH MEDICAL SPA LA PERLA. Kolejne SPA przyjmuje gości w Dźwirzynie, w jedynym nad morzem pięciogwiazdkowym hotelu GRAND BALTIC HOTEL RESORT & SPA.

 

Nowością na polskim rynku jest oferta całorocznej opieki kosmetycznej pod nazwą Beauty&More dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. W programie znajduje się oferta ekskluzywnej siłowni, trenera osobistego, dietetyka, psychologa żywienia, a także cała gama zabiegów La Perla, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb w zależności od pory roku i kondycji psycho-fizycznej. Uczestnicy korzystają z możliwości wymiany punktów na zabiegi oraz uczestniczą w prezentacjach i testach nowych sprzętów HI TECH.

 

 Więcej na: www.la-perla.pl

 

 

 

 

W naszym spotkaniu wzięli też udział przedstawiciele firm sprowadzających wysokiej klasy sprzęt do gabinetów i klinik kosmetycznych i SPA panowie Grzegorz Rola z P.A.D. Technologies Ltd. oraz Sławomir Sobusiak z BTL Polska.

 

 

 

 

 

 

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Krzysztofa Łukaszewicza, który zmarł 6 września wieczorem. Krzysztof od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą nowotworową.

 

 

Nasi koledzy Michał Fajbusiewicz i Zenek Żyburtowicz zademonstrowali statuetkę, którą otrzymali za zajęcie 3 miejsca w ogólnopolskich zawodach dla artystów w powożeniu bryczkami w wielkopolskim Zakrzowie.

 

Natomiast nasza eksportowa podróżniczka Zosia Suska wraz z kaszmirskimi kobietami po raz pierwszy niosła flagę indyjską co wraz z wielkim zdjęciem zostało uwiecznione w indyjskiej gazecie.

 

W najbliższym czasie grupa naszych kolegów wyrusza na wyjazd studyjny do Żnina i na Pałuki, a wkrótce potem będzie klubowy wyjazd na Zakaukazie – do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu zorganizowany z Biurem Podróży „Bezkresy”.

 

Zdjęcia: Grzegorz Micuła 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top