Kolejne spotkanie z Eximem

Kolejne spotkanie z Eximem

23 maja 2007 roku z dziennikarzami Globtrotera spotkał się Piotr Ławrynowicz, przedstawiciel firmy Exim Tours zaprzyjaźnionej z naszym Stowarzyszeniem. Mówił o strategii działania firmy w tym sezonie, m.in. o sieci sprawdzonych i cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem klientów hoteli Prima Life w Tunezji i Egipcie.

Oferta Exim Tours obejmuje wyjazdy do Egiptu, m.in. programy objazdowe z rejsem po Nilu i Tunezji wraz z wyspą Djerbą. Wyloty realizowane są z wszystkich dużych lotnisk w Polsce; Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska. Ostatnio hasłem są Szalone rabaty na LATO 2007! Tunezja, Djerba, Egipt, Jordania/Izrael do 22% rabatu. Super oferty na Kretę, Rodos i Majorkę, aż do 15%. Zniżka na cały sezon, Turcja – Alanya, Side, Bodrum 8%!! Oferta aktualna jest do wyczerpania miejsc!!

www.eximtours.pl

Exim Tours przejął, jako główny udziałowiec, akcje byłych linii Lotniczych Fisheir Air Polska – obecna nazwa Prima Charter.

Prima Charter jest polską linia czarterową, działa pod tą nazwą od końca 2006 roku. Obecni właściciele to m.in. biura podróży (Exim Tours, Triada, Rainbow Tours), spółki giełdowe (TFI Opera, DOW Cash Flow, Lubawa, Prymus) oraz znani inwestorzy giełdowi (m.in. Krzysztofa Moska, Krzysztofa Fijałkowski) podnieśli w sposób znaczący kapitał firmy.

Do tej pory przewieziono ponad 0,5 mln pasażerów do kurortów położonych wokół Morza Śródziemnego, Czerwonego i Czarnego (Bułgaria – Varna, Egipt – Hurghada i Sharm El Sheikh, Grecja – Kreta – Heraklion, Kos, Rodos, Saloniki, Hiszpania – Gerona, Las Palmas, Maroko – Agadir, Tunezja – Monastir, Turcja – Antalia, Włochy – Palermo, Lamezzia, Terme), jak również rejsy do tak odległych miejsc jak Karaiby (Dominikana – Santo Domingo, Purta Plata, Punta Cana), do Brazylii (Fortaleza), Tajlandii (Bangkok), Kenii (Mombasa), Sri Lanki (Colombo) i na Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa). W sezonie zimowym 2006-2007, bardzo atrakcyjna była oferta przelotów dalekiego zasięgu. Jako jedyna linia lotnicza wykonywała ona bezpośrednie, dalekodystansowe loty do Brazylii (Fortaleza), Wenezueli (Porlamar) oraz na Kubę (Varadero).

W ofercie lotów średniego zasięgu przez cały rok obsługiwane są połączenia do Egiptu (Hurghada i Sharm El Sheikh). Wkrótce siatka połączeń Prima Charters obejmować będzie również regionalne porty krajowe jak: Kraków, Katowice, Gdańsk czy Poznań i Wrocław. Pozwoli to na dotarcie z naszą ofertą do jeszcze większej ilości turystów z całego kraju spragnionych spędzenia wymarzonych wakacji w odległych zakątkach naszego globu. Więcej na www.primacharter.pl

Katarzyna Gontarczyk – dyr. marketingu warszawskiego Sheratona zaprosiła dziennikarzy Globtrotera na spotkanie z nowym dyrektorem Thomasem Schoenem, który zastąpił znanego nam od lat dyr. Gerda Bauera, który udał się na zasłużona emeryturę.  

 

Grzegorz Micuła

 

Dodane 11 06 07

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top