KIELCE SPORT – LATO 2009

Największa wystawa branży sportowej i outdoorowej w Polsce KIELCE SPORT – LATO 2009 rozpocznie się 21 sierpnia w halach Targów Kielce.Tego jeszcze nie było – zawodowy ring bokserski, profesjonalne warsztaty Fitness, zawody slalomowe na rolkach, a ponadto najnowocześniejszy sprzęt sportowy, turystyczny,najnowsze technologie, kiermasz i pokazy mody. Już w sierpniu Kielce na trzy dni zamienią się w sportową stolicę Polski.

 

SPORT

 

Akcesoria i ubrania sportowe, sprzęt do gier zespołowych między innymi siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet rugby, a ponadto pełny wachlarz sprzętu
i akcesoriów potrzebnych do spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. To tylko niektóre rzeczy, jakie będzie można zobaczyć podczas organizowanych
w Kielcach po raz trzeci Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO. Impreza jest kontynuacją targów organizowanych przez Wydawnictwo Góry oraz firmę Summit.

Targi adresowane są do przedstawicieli branży sportowej oraz do miłośników aktywnego wypoczynku. Podczas wystawy na gości czekać będzie przede wszystkim najnowocześniejszy i najmodniejszy sprzęt, którego linia prezentowana będzie na przyszły sezon. Tutaj można będzie zapoznać się z rynkowymi nowościami począwszy od sportów rowerowych, poprzez wspinaczkę, gry zespołowe, aż po gimnastykę artystyczną. Nie zabraknie dużej liczby gadżetów i akcesoriów, takich jak: okulary, lornetki czy mapy, kaski, turystyczne naczynia, systemy GPS, wyposażenie ratownictwa górskiego, ochraniacze, liczniki kilometrów, komputery rowerowe oraz stroje na każde warunki atmosferyczne. Jednym słowem KIELCE SPORT – LATO to największa impreza branżowa na polskim rynku targowym. Cały pawilon poświęcony będzie także branży outdoorowej.

 

WELLNESS, SPA i FITNESS

 

Targi Kielce w zeszłym roku rozszerzyły ofertę prezentowaną na wystawie
o nową branżę – stworzono Salon poświęcony coraz bardziej popularnej tematyce Fitness, Wellness & Spa. Wraz z modą na szybki tryb pracy i życia, coraz więcej osób przyjęło także modę na fitness. Dlatego właśnie targi KIELCE SPORT-LATO będą doskonałą okazją dla właścicieli salonów i klubów oraz instruktorów fitness na wymianę doświadczeń i poszerzenie swojej wiedzy. Kluby fitness stają się coraz bardziej popularne i zdobywają rzesze nowych klientów. Atutem Salonu, jest przede wszystkim to, że podczas wystawy będzie można znaleźć wszystko, co tylko łączy się z tą branżą. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie zabraknie specjalistycznego sprzętu stanowiącego wyposażenie profesjonalnych klubów i siłowni, ale także takiego, który bez problemu zmieści się w domu. Ponadto pojawią się najnowsze odżywki i mieszanki witamin. Nieodłącznym atrybutem klientów siłowni jest także odpowiedni strój. Tu także obowiązuje zmieniająca się sezonowo moda a producenci odzieży sportowej dają nam ogromny wybór w tym zakresie.

 

 

Targowe atrakcje:

 

  1. Ring bokserski – prezentacje walk mistrzów świata na specjalnie stworzonej profesjonalnej arenie w pawilonie wystawienniczym. Pokazy zorganizuje firma Dragon Sports

 

  1. Warsztaty edukacyjne (nie tylko) dla instruktorów Fitness – niewątpliwie najważniejsze wydarzenie edukacyjne w Polsce tej branży. Spotkania i warsztaty będą doskonałą okazją dla właścicieli salonów i klubów, instruktorów fitness i miłośników aktywnego wypoczynku na wymianę doświadczeń, zdobycie niezbędnej wiedzy, a potem przekazanie jej dalej – sportowcom amatorom. Współorganizatorami tego wydarzenia są Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku IFAA oraz Grupa Sport Arena.

 

  1. Otwarte Zawody Slalomowe na Rolkach – jedną z najpopularniejszych odmian jazdy rolkach jest slalom, polegający na jak najszybszym lub jak najbardziej oryginalnym sposobie pokonania specjalnie przygotowanego toru. Freestyle skating to dziedzina, w której umiejętności idą w parze
    z kreatywnością, a jedyna granicę stanowi ludzka wyobraźnia. Impreza zaplanowana jest na sobotę 22.08.2009. Zawody odbędą w dwóch konkurencjach Speed Slalom – polegającej na jak najszybszym pokonaniu rozstawionych kubeczków, najlepsi zawodnicy pokonują tor w 4 sekundy oraz Freestyle Slalom – polegającej na pokonaniu rozstawionych pachołków, wykonując jak najtrudniejsze technicznie tricki i łączeniu ich w kombinacje
    w rytm muzyki. Dodatkowo dla wszystkich chętnych zostanie zorganizowana konkurencja skok wzwyż przez tyczkę. Dla najmłodszych odbędą się zawody w przejeździe pod tyczką. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie wyścig pomiędzy zawodnikiem profesjonalnego teamu jazdy szybkiej Powerslide i rowerzystą na dystansie 300m. Zawody organizuje firma Spoko Brand.

 

  1. Pokaz mody sportowej na kolejny sezon – 2010 – atrakcją targów będzie z pewnością pokaz mody, podczas którego zapoznać będzie się można z najnowszymi trendami i kolekcjami LATO 2010. Ta forma prezentacji jest najbliższa zwiedzającym, którzy chcą wiedzieć, co będzie modne i potrzebne sportowcowi w nadchodzącym sezonie.

 

  1. Kiermasz – 22 sierpnia uczestnicy warsztatów fitness po bardzo atrakcyjnych cenach będą mogli kupić sprzęt i ubranie sportowe swoich marzeń. 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top